СУЧАСНІ! ТВОРЧІ! НЕЗАЛЕЖНІ!

30 років тому на мапі світу з’явилася нова країна – Україна. За цей час молода держава зробила чимало потужних кроків та реформ. Такі реформи є і в освіті. Ми стали жити і працювати по-новому. По-новому ставитися до своєї справи, по-новому спрямовувати дітей для отримування освіти.

Путивльський педагогічний коледж -  місце, де панують співпраця, взаємодопомога та повага до особистості, це максимально сприятливий простір для формування справжніх професіоналів своєї справи. Тільки висококваліфіковані фахівці та освічені люди зможуть добитися успіху та визнання в сучасному світі.
   Від усієї душі вітаємо педагогів, працівників коледжу, студентів, дорогих наших першокурсників та бажаємо всім здоров’я, миру, злагоди, щастя і добра. Нехай Ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, а також буде корисним та вдалим новий навчальний рік.

Зі святом!