ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА

Мово рідна! Ти ж - як море - безконечна, могутня, глибинна… Це єдиний скарб, найдорожче багатство, яке може здобути кожна людина.

15 грудня 2021 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на II етапі  XXII Міжнародного конкурсу з української мови зібралися знавці рідного слова з усіх закладів фахової передвищої освіти області. Серед них  - студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва - Ангеліна МОСКАЛЕНКО (4-Б) та Любов ЗАЙЦЕВА (3-А), викладач – Т.М. БАБІЙ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ - Ангеліну МОСКАЛЕНКО, яка посіла почесне місце серед студентів закладів фахової передвищої освіти Сумської області.
   Цьогоріч, 16 грудня 2021 року, на базі Сумського державного університету відбувся II етап  XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
   Наш заклад представляли Юлія ТЕСЛЕНКО (3-А) та Ангеліна МОСКАЛЕНКО (4-Б), викладач – Т.М. БАБІЙ.
   І знову вдруге приймає вітання Ангеліна МОСКАЛЕНКО, яка здобула II місце серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
   Зичимо учасникам та переможниці конкурсів подальших творчих злетів і здобутків.
   Плекаймо ж і надалі рідне слово, мову, адже мова - чисте джерело, що б’є з-під землі і поїть кожного, хто припадає до нього вустами…