Водно-болотні угіддя – на користь людям і природі!

2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь, бо саме цього дня 1971 року у місті Рамсар (Іран) світовою спільнотою було підписанно міжнародну угоди – Конвенцію з водно-болотних угідь міжнародного значення.

Для підвищення обізнаності студентської молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь викладачами природничих дисциплін були проведені   експрес-огляд «Цінуй-управляй-відновлюй-люби» та екологічний спринт у форматі онлайн-конференції під назвою «Водно-болотні угіддя -  на користь людям і природі» для студентів перших курсів.
   Під час заходу здобувачі освіти мали змогу презентувати водно-болотні угіддя нашого регіону, проаналізували наслідки їх неправильного використання   та вкотре впевнилися, що турбота про довкілля особливо актуальна як на території України, так і на нашій Путивльщині.  Необхідно пам’ятати про руйнівні та незворотні наслідки недбалого та бездумного ставлення до навколишнього середовища, інакше в майбутньому екологічних катастроф просто не уникнути.

Голова циклової комісії соціально-економічних і природничих дисциплін
Людмила ЧЕРВ’ЯЦОВА