Мова - сорочка духу народу

Мова рідна!  Ти ж як море…

Мова – велика цінність. Вона – символ людського буття. Її необхідно любити, цінувати, знати. Особливо актуальним це питання є сьогодні, у Міжнародний  день рідної мови.
   Вагомість та цінність материнської мови для людини розуміють студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу  імені С. В. Руднєва. Своїми  враженнями з цього приводу вони поділилися під час челенджу  «Мова – сорочка духу народу». Цікава відеопрезентація, добірка афоризмів, лінгвістична гра, мовний флешмоб – яскраве свідчення знань про багатогранність  та  самобутність  рідної мови.

Щиро вітаємо з Міжнародним святом  рідної мови. Зичимо  кожному пам’ятати своє коріння, дбати про  чистоту мови,  примножувати її красу і багатство.

Світлана РЕДВАНСЬКА