Батьківські збори в онлайн-режимі

Одним із найважливіших завдань педагогічного колективу коледжу є залучення батьківської громадськості до співпраці з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку здобувачів освіти, поліпшення освітнього процесу в закладі в цілому.

Протягом тижня класними керівниками академічних груп коледжу, завдяки ресурсам ZOOM та Google Meet, проведено онлайн-батьківські збори. Під час заходів обговорювались питання щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації в умовах воєнного стану, організацію закінчення навчального семестру тощо. Батьки мали чудову змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей як в синхронному, так і в асинхронному режимах, поставити запитання, поспілкуватися наживо з класними керівниками, членами адміністрації, викладачами.
   Під час зборів панувала доброзичлива атмосфера.

Завідувач шкільного відділення - Юлія СТЬОПОЧКІНА,

Завідувач дошкільного відділення - Алла КАН