Переможці олімпіад - гордість коледжу!

Наші студенти - найкращі! Це знову підтвердили результати ХІІІ (весняної) Інтернет-олімпіади «На Урок» з історії.
   Учасниками стали 19 студентів.

Дипломи переможців здобули:
   КАПІНА Софія (1-Б) - диплом ІІ ступеня;
   БЕЗВЕРХА Анна (1-А) - диплом ІІІ ступеня;
   ВИСОЦЬКА Єлизавета (1-А) - диплом ІІІ ступеня.

Всього за навчальний рік в Інтернет-олімпіаді з історії взяли участь 56 студентів.
   Дипломи І ступеня здобули троє учасників: ВИСОЦЬКА Єлизавета, БЕЗВЕРХА Анна, АКСЕНКО Марія.
   Дипломи ІІ ступеня - четверо учасників: ВИСОЦЬКА Єлизавета, ТИМОЩЕНКО Анна, ТРОЦЕНКО Катерина, КАПІНА Софія.
   Дипломи ІІІ ступеня - дев'ять учасників: БЕЗВЕРХА Анна (двічі), ВИСОЦЬКА Єлизавета, ШКОЛА Вікторія (двічі), АКСЕНКО Марія, КАПІНА Софія, НОВИКОВА Софія, ЛАЗУТКІНА Вікторія.
   Отже, за рік наші розумники вибороли 16 дипломів!
   Наші студенти підтверджують, що навіть у складних умовах карантину, дистанційного навчання, воєнного стану, прагнення оволодівати знаннями не зменшується. Така молодь є гордістю нашого коледжу і запорукою успішного існування нашої держави.

Вітаємо переможців та їх наставників - викладачів Юлію СТЬОПОЧКІНУ та Тетяну НАЗАРЕНКО.
   Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Голова ЦК соціально-економічних та природничих дисциплін Людмила ЧЕРВ'ЯЦОВА