Участь у Всеукраїнському конкурсі

З 15 жовтня по 15 листопада тривав творчий проєкт «Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового, прикладного та образотворчого мистецтва «Осінні барви золоті». Здобувачі освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва взяли участь у цьому конкурсі, представивши свої творчі роботи у номінаціях «Декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво». Учасники конкурсу є вихованцями гуртків, які постійно діють в коледжі: гурток  декоративно-ужиткового мистецтва «Артдизайн», гурток образотворчого мистецтва «Палітра», гурток декоративно-прикладного мистецтва «Декор».
   За результатами конкурсу наші студенти вибороли призові місця:
   Катерина ПОПРАВКО (4 курс, група «Є», гурток «Артдизайн», керівник Людмила НОВОБРАННА) – І місце у номінації «Флористика»;

Лілія САМКО (4 курс, група «Є», гурток «Декор», керівник Ірина КРАСОВСЬКА) – І місце у номінації «Декоративний розпис»;

Оксана КУПРІЙОВА (2 курс, група «А», гурток «Палітра», керівник Світлана КОЛЕТНИК-ТОЛСТОШЕЄВА) – І місце у номінації «Живопис»;

Любов ЗАЙЦЕВА (4 курс, група «А», гурток «Артдизайн», керівник Людмила НОВОБРАННА) – ІІ місце у номінації «Народна та сувенірна іграшка»;

Валерія ЯРМАК (4 курс, група «Д», гурток «Артдизайн», керівник Людмила НОВОБРАННА) – ІІ місце у номінації «Паперова пластика».

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

Керівник гуртка ДПМ «Декор» Ірина КРАСОВСЬКА