Останні події

ОНЛАЙН-СЕМІНАР (ДІАЛОГОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ОБМІНУ ІДЕЯМИ)

   Тема застосування цифрових технологій у навчанні – це не просто важлива, але й невід'ємна частина успішного освітнього процесу.
   Минулого тижня на базі Комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» відбувся онлайн-семінар "Цифрові технології як засіб подолання освітніх втрат в умовах сьогодення", в якому взяли активну участь викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін нашого навчального закладу Голубков В. М., Маклакова Я. В., Фатеєва І. О.
   В умовах сучасності, коли освітні процеси зазнають значних викликів та змін, тема застосування цифрових технологій у навчанні стає вкрай актуальною та важливою. Семінар, в першу чергу, спрямований на висвітлення та обговорення того, як сучасні інструменти можуть стати ключовим рішенням для подолання освітніх втрат.
   Учасники заходу мали унікальну можливість ознайомитися з передовими підходами до використання цифрових технологій у викладанні математичних дисциплін. Педагоги ділилися власними досвідом та кращими практиками щодо впровадження цифрових інструментів у процес навчання.
   На семінарі було обговорено не лише теоретичні аспекти, але й практичні приклади використання різноманітних онлайн-ресурсів, програм та платформ, які сприяють покращенню рівня засвоєння навчального матеріалу студентами.
   Цей захід став діалоговою платформою для обміну ідеями та надихнув до новаторських підходів у навчанні. Ми вдячні всім учасникам за активну участь та зацікавленість у розвитку сучасної освіти.
   Ми впевнені, що лише за допомогою поєднання кращих практик та сучасних інструментів ми зможемо максимально знизити освітні втрати та підготувати студентів до викликів 21 століття.
   Дякуємо організаторам та запрошуємо вас до подальших дискусій та спільних зусиль для удосконалення освіти через цифрові технології! Будьте з нами!