Ми – за збереження мовно-культурних надбань України

    Студенти перших курсів коледжу Голубцова Надєжда, Луценко Максим, Нємцев Іван, Попко Станіслав, Свірідкіна Дар’я під керівництвом викладача соціально-економічних дисциплін Сахнова Романа Володимировича взяли участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот», який проводив Донбаський державний педагогічний університет.

Детальніше...

Любові пам’ять незабутня…


   Під такою назвою 22 травня стартував регіональний  онлайн-челендж, присвячений 160-річчю від дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка в Україні. Викладачі ПЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література ) долучилися до акції, створивши відеоролик.

Детальніше...

Захист курсових робіт студентів 4 курсу, груп "А", "Б"

   Курсова робота – це не лише демонстрація знань студентів навчальної літератури, фахових видань і періодики, але й своєрідний екзамен зі спеціальності.

Детальніше...

Захист курсових робіт студентами спеціальності 231 «Соціальна робота»

   21 травня відбувся захист курсових робіт студентами  спеціальності 231 «Соціальна робота».

Детальніше...

Засідання методичної ради

Детальніше...

Відбувся захист курсових робіт студентами випускних груп

   19-20 травня 2021 року відбувся захист курсових робіт студентами випускних груп  спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 017 Фізична культура і спорт.

Детальніше...

Використання сервісів Google в умовах проведення дистанційного навчання

   З метою обговорення актуальності використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій та інноваційних методів навчання під час організації дистанційного навчання в коледжі відбувся онлайн-майстер-клас «Використання сервісів Google в умовах проведення дистанційного навчання».

Детальніше...