Українці мають пишатися, що саме наша країна є домівкою одного з найвпливовіших філософів

   Українці мають пишатися, що саме наша країна є домівкою одного з найвпливовіших філософів.
   Олександр Ткаченко - міністр культури
та інформаційної політики України. 
   Українці завжди відрізнялись неймовірною силою волі, непереможним духом, нескореністю та витримкою. В складних умовах сьогодення ще раз переконуємося, що ми - славні нащадки наших пращурів. Педагогічні  ідеї, мудрі поради й настанови Григорія Сковороди вже 300 років поспіль сприяють вихованню майбутнього покоління. Афоризми українського Сократа - життєвий дороговказ для кожного українця. 
Детальніше...

Наші студенти знову піднялися на вершину історичного інтелектуального Олімпу

   Участь в Інтернет-олімпіадах «На Урок» вже стала традиційною для наших студентів. І кожного разу ми із задоволенням вітаємо переможців.

Детальніше...

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ ТАЛАНТІВ

   23.11-25.11 були підведенні підсумки та  26.11-27.11 відправлені нагороди за участь у дистанційному всеукраїнському багатожанровому конкурсі талантів ГО «Долина творчості та майстерності T&A» «У КРАЇНІ МИСТЕЦТВ». Метою і завданнями конкурсу були: підтримка талантів, розкриття творчого потенціалу учасників; обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками;  підтримка миру та територіальної цілісності України; відродження, збереження і розвиток національної культури; патріотичне виховання майбутнього покоління.
 
Детальніше...

ВІН НЕ ЗАЛИШИВ ПО СОБІ ФІЛОСОФСЬКОЇ ШКОЛИ, АЛЕ ЙОГО УЧНЯМИ Є ВСІ МИ - УКРАЇНЦІ


   Г. С. Сковороду вважають одним із найосвіченіших людей ХVІІІ століття. Його ім’я - в одному списку з такими філософами, як Сократ, Спіноза, Конфуцій. 

Детальніше...

Мовний флешмоб «В землі віки лежала мова»

   25 листопада 2022 року під гаслом «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну, любіть» відбувся віртуальний флешмоб, присвячений Дню писемності та мови. Учасниками його були студенти 2 курсу та випускники нашого коледжу   спеціальності «Початкова освіта». Детальніше...

Участь у Всеукраїнському конкурсі

   З 15 жовтня по 15 листопада тривав творчий проєкт «Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового, прикладного та образотворчого мистецтва «Осінні барви золоті». Здобувачі освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва взяли участь у цьому конкурсі, представивши свої творчі роботи у номінаціях «Декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво». Учасники конкурсу є вихованцями гуртків, які постійно діють в коледжі: гурток  декоративно-ужиткового мистецтва «Артдизайн», гурток образотворчого мистецтва «Палітра», гурток декоративно-прикладного мистецтва «Декор».
Детальніше...

Залюблені у рідне слово


Бринить – співає наша мова,
Чарує, тішить і п’янить…

Олександр Олесь
 

   Наразі, в умовах російської агресії, особливо гостро та актуально постають питання історії виникнення, походження рідної мови, піднесення патріотичного духу нації.
   16 листопада 2022 р. викладач Світлана ПИЛИПЕНКО провела годину цікавих повідомлень під назвою «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик…»
   До участі у заході активно долучились студенти спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Фізична культура і спорт».

Детальніше...

Дочірні категорії