Українською думаю, дихаю, живу…

  У перший день листопада традиційно розпочалася декада ЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література), яка відзначилася різноманітністю форм проведення заходів.

Детальніше...

Навчально-методична робота викладачів


Детальніше...

Готуємось до атестації

     Викладач соціально-економічних дисциплін  Роман Сахнов в рамках підготовки до атестації провів відкрите онлайн-заняття із всесвітньої історії для студентів 1 курсу, групи «Д» з теми «Країни Передньої Азії».

Детальніше...

План спільних заходів голови атестаційної комісії та членів атестаційної комісії з проведення атестації педагогічних працівників у 2021-2022 н.р.

Детальніше...

Гра вчить, формує, змінює і виховує

«Гра – це величезне світле вікно, крізь яке в
духовний світ дитини вливається життєдайний
потік уявлень, понять про навколишній світ. 

Гра – це іскра, що засвічує вогник допитливості…»

В.О. Сухомлинський

 

     Саме таким епіграфом розпочалося відкрите онлайн-заняття з педагогіки, яке провела викладач Ірина Счастливцева.
     

Детальніше...

Синтаксичний аукціон щастя

     Саме таку форму проведення тематичного залікуонлайн з теми «Багатокомпонентне складне речення» обрала викладач української мови Бабій Т. М. Студенти наповнювали душу щастям, купуючи його за набуті знання, вміння й навички.

Детальніше...

Методичне об'єднання викладачів іноземних мов

   Викладачі іноземних мов Малецька Т.В., Бєланова Ю.М., Кисла Н.В. та Мироненко Т.О. 10 листопада 2021 року взяли участь в онлайн засіданні обласного методичного об’єднання з теми «Сучасні освітні технології інтенсифікації навчання іноземної мови».       Викладачі прослухали змістовну доповідь Кіншакової Ксенії, яка розповіла колегам про важливість мовного коучінгу. 

Детальніше...

Дочірні категорії