Вітаємо з перемогою!

 
   Приємна новина для нашого навчального закладу! Як зазначалося раніше, студентка 3 курсу, групи «Б» Путивльського педагогічного фахового коледжу Катерина ПРИМАК була учасницею обласного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв онлайн «Осіння палітра талантів Сумщини», який відбувся під егідою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумського національного аграрного університету.  Детальніше...

Щоб досягти мети, насамперед потрібно іти

   Складання ЗНО – відповідальний момент для кожного студента.

   Найважливіший компонент успішного складання ЗНО – це підготовка.

Детальніше...

STREAM-освіта – сучасний тренд чи освіта майбутнього?

   
В рамках декади циклової комісії дошкільної педагогіки, психології та окремих методик викладачі беруть участь у різних семінарах, конференціях, педагогічних марафонах, в ході яких ознайомлюються з інноваціями в освітньому процесі закладів дошкільної освіти. Одним з сучасних трендів дошкільної освіти є STREAM-освіта.

Детальніше...

Жінки-науковиці в історії української дошкільної освіти

   Ціла плеяда жінок-науковиць, педагогинь, культурно-освітніх діячок  зробили колосальний внесок в історію української освіти загалом та педагогіки зокрема. Їхні науково-педагогічні роботи є зразками для багатьох початківців, які пов’язали свою долю з цією складною, але благородною працею. Серед фахівчинь у галузі дошкільного виховання це такі постаті, як Софія Русова, Наталя Лубенець, Ольга Дорошенко, Антоніна Гендрихівська, Ольга Дучимінська. Кожна з них долучилася до справи організації дитячих садків, введення їх до загальної системи освіти, створення теоретико-методичних засад дошкільного виховання.

Детальніше...

«Mr. Leader. Education & Care System»– інноваційна система освіти та догляду дітей дошкільного віку

   З метою підвищення професійної компетентності в галузі дошкільної освіти щодо  інновацій в розвитку дітей раннього та дошкільного віку викладачі ЦК дошкільної педагогіки, психології та окремих методик взяли участь у вебінарі на тему: «Інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку. Освіта і піклування» (Програма освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education Care. Mr. Leader), організований  Державною науковою установою  «Інститут модернізації змісту освіти».

Детальніше...

Вітаємо з перемогою

 
 
 
 

ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА

   

   Мово рідна! Ти ж - як море - безконечна, могутня, глибинна… Це єдиний скарб, найдорожче багатство, яке може здобути кожна людина.


   15 грудня 2021 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на II етапі  XXII Міжнародного конкурсу з української мови зібралися знавці рідного слова з усіх закладів фахової передвищої освіти області. Серед них  - студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва - Ангеліна МОСКАЛЕНКО (4-Б) та Любов ЗАЙЦЕВА (3-А), викладач – Т.М. БАБІЙ.

Детальніше...

Дочірні категорії