МИ – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Студенти спеціальності Соціальна робота під час проходження соціально-педагогічної практики провели виховний захід зі здобувачами освіти Князівської гімназії. 

Детальніше...

ЕМОЦІЇ ПЕРЕПОВНЮЮТЬ!

   Набуття досвіду, радість спілкування, відкриття нових «Я», розуміння співрозмовника, використання набутих знань під час практичної діяльності – саме таким запам’ятають літо 2022 року студенти 3 курсу спеціальності Початкова освіта.
   Після багаторічної перерви була відновлена літня практика здобувачів освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу  на базі ліцеїв нашого міста та Сумської спеціалізованої школи № 17.

Детальніше...

Підвели підсумки практики

   
   Практика «Спостереження за навчально-виховною діяльністю вчителя - класовода в перші дні дитини в школі» відбулась цього року в Путивльському педагогічному фаховому коледжі, як завжди, плідно і креативно.

Детальніше...

Переддипломна педагогічна практика як платформа для вдосконалення професійної компетентності майбутніх вчителів

   Школа чекає на вчителя,
який не стоїть над дитиною,
а спілкується і діє спільно з нею.


   Переддипломна педагогічна практика – своєрідний полігон для перевірки теоретичних знань з різних методик і втілення їх у практику роботи з учнями початкової школи.

Детальніше...

Педагогічна практика в умовах дистанційного навчання

Детальніше...

Авторські уроки онлайн

   
   Авторські уроки – міцне підґрунтя у підготовці майбутніх педагогів до проходження переддипломної педагогічної практики. 

Детальніше...

На вістрі часу – дистанційне навчання

Детальніше...