Інноваційна технологія, яка допомагає робити освіту в НУШ цікавою

   Сучасні діти за своїм інтелектуальним потенціалом стоять на щабель вище від своїх сучасників, які навчались в українській школі зразка 2000-го року. Як стверджують учені, IQ нинішніх школярів становить 130 одиниць, а не 100, зафіксованих 15 років тому. Українська  шкільна освіта вже сьогодні має базуватись на нових інноваційних технологіях та нових освітніх моделях навчання та виховання, без яких неможливо реалізувати освітню реформу загалом та Концепцію  Нової української школи, як одну з найважливіших її складових.

Детальніше...

Ми – на шляху до успіху

   Перш ніж розпочати взаємодію з дітьми, замисліться над тим, що ви розвиваєте творчих людей, які вміють мислити, обґрунтовувати свою думку і готові вчитися впродовж життя…

Детальніше...

Участь студентів коледжу у Всеукраїнській Інтернет-конференції «Нова українська школа очима студентів»

 
  17 квітня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка зібралися талановиті студенти-науковці, ті, хто прагне здобути нові знання, пізнати істину, порівняти, оцінити уміння та навички.

Детальніше...

V Всеукраїнський педагогічний конгрес

   1-2 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся V Всеукраїнський педагогічний конгрес «Якість освіти в Україні – основа і результат докорінних змін в освітній системі».

Детальніше...

Новій українській школі – бути!


  

Детальніше...

Плідна зустріч

 
  Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, це школа, у якій буде приємно навчатись кожному.

Детальніше...

Діяльність педагогічного колективу коледжу щодо впровадження основних новацій Нової української школи у процесі якісної професійної підготовки майбутніх педагогів


   В коледжі відбулася чергова нарада при директорі, на якій розглядалося одне з питань – аналіз роботи педагогічного колективу щодо впровадження основних новацій Нової української школи у процесі якісної професійної підготовки майбутніх педагогів.

Детальніше...