Навчально-методична робота за 2022/2023 навчальний рік

Детальніше...

ПОРАДИ З КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА СХЕМИ ШАХРАЙСТВА У ВОЄННИЙ ЧАС

   3 травня  коледжі було проведено онлайн-заняття на тему «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час». Захід відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству «Шахрай Гудбай».
   Мета заняття: познайомити студентів із правилами платіжної безпеки, вберегти  від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність здобувачів освіти про кібергігієну, платіжну безпеку та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.
   Учасники зустрічі дізнались  як створювати надійні паролі, встановлювати багатофакторну автентифікацію, розпізнавати шахраїв під час телефонних розмов та в інтернет-мережі, як здійснювати онлайн-покупки з дотриманням правил платіжної безпеки.
Детальніше...

ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: «ОСВІТА. РІК НЕЗЛАМНОСТІ. КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ»

   30 березня у молодіжному центрі «Романтика» м. Суми відбувся VІ Форум директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти: «Освіта. Рік незламності. Крокуємо до Перемоги». На нього були запрошені керівники області, депутати, голови громад, керівники закладів фахової передвищої та вищої освіти, відділів освіти області, директори закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Серед 500 учасників зібрання була і представник нашого навчального закладу – директор Світлана Ковальова.
   Учасники Форуму обговорили безпечне освітнє середовище, впровадження в освітній процес STEM-освіти, психологічне здоров’я учасників освітнього процесу, позашкільну освіту.
   Цікаві локації, показові виступи, флешмоб «Ми з України», презентації – все це створювало піднесену, патріотичну атмосферу.
Детальніше...

ВЕСНЯНА ЕКОЛОГІЧНА ТОЛОКА В КОЛЕДЖІ: ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ «ЧИСТЕ ПОДВІР’Я»

   Весна тихою ходою завітала до нас теплим сонячним промінням, свіжим вітерцем, щебетом птахів. Тому особливо зараз природа потребує нашої підтримки та захисту. Настав час прибирати землю, аби весняна зелень привітно усміхалась кожному.
   Вже традиційно навесні в нашому навчальному закладі проводиться весняна екологічна толока.
   Сонячного весняного дня, 6 квітня, увесь колектив навчального закладу вийшов на трудовий десант, аби прибрати коледжне подвір’я та прилеглу до нього територію, впорядкувати спортивні майданчики, доріжки. Не залишились поза увагою і квітники. Детальніше...

МІЖВУЗІВСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ: ОБМІН ДОСВІДОМ

   31 березня 2023 року в онлайн-форматі відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Досвід використання інноваційних технологій в дошкільній освіті» на базі КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В. Руднєва». Спікерами зустрічі були представники адміністрації, викладачі та здобувачі освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 
   До учасників конференції звернулися директор коледжу Світлана Ковальова та   декан факультету дошкільної освіти та психології  ХГПА Леоніда Пісоцька.   У вітальному слові вони  підкреслили,  що розвиток освіти безпосередньо залежить від умов впровадження освітніх інновацій в практику роботи з дітьми дошкільного віку та  особистого ставлення педагога до нововведень.
Детальніше...

ПОПЕРЕДУ – ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЄКТІВ

   Написання курсових робіт – передостання сходинка на шляху до здобуття диплому випускника нашого навчального закладу.
   Саме завдяки ґрунтовним знанням, набутим на педагогічній практиці, створення їх переростає у творчий процес узагальнення і переробки отриманої інформації. 
   Майже півроку триває робота, а нині – останні штрихи щодо створення виступів для вдалої презентації робіт. Студентам надано рекомендації щодо раціонального відбору теоретичного і практичного матеріалу для створення слайд-проєктів.
   Вільне володіння навичками ораторського мистецтва, якого набувають студенти під час захисту курсових – важлива умова успішного складання державних іспитів.
   Отож, побажаємо їм впевненості та креативу на шляху до здобуття омріяної професії. 
Детальніше...

ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

   30 березня 2023 року відбулася регіональна студентська наукова онлайн-конференція «Екологічне мислення - ознака цивілізованої людини», до участі у якій було запрошено здобувачів освіти педагогічних ЗФПО Центрального регіону України.
   Путивльський педагогічний фаховий коледж представила студентка 2-А курсу Анна БЕЗВЕРХА з доповіддю на тему: «Екоактивізм та корисні звички сучасної молоді» (керівник - викладач природничих дисциплін Стародубцева І. А.).
Детальніше...

Дочірні категорії