СКАРБНИЧКА ПЕРЕМОГ НАШИХ СТУДЕНТІВ ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМИ ЗДОБУТКАМИ

   27 лютого було визначено результати ХVІ (зимової) Інтернет-олімпіади «На Урок» з історії. 
   П'ятеро студентів нашого коледжу стали переможцями досить складного інтелектуального змагання, здобувши дипломи І та ІІ ступеня.
Детальніше...

ВІДКРИТИЙ УРОК, ЯКИЙ НАДИХАЄ

   Якщо ви маєте яблуко і я маю яблуко, і ми обміняємося цими яблуками, то у вас і в мене залишиться по одному яблуку. А якщо ви маєте ідею і я маю ідею, і ми обміняємося цими ідеями, то у кожного буде по дві ідеї. 
(Б. Шоу)
 
   Щороку з наближенням весни всі навчальні заклади готуються до атестації педагогів. Важливим етапом цього процесу є відкриті уроки. За декілька останніх років ці заходи набули особливого значення, адже нескінченні карантини, а потім війна, змусили викладачів змінити традиційні форми роботи "наживо" у навчальних аудиторіях на роботу он-лайн. Для більшості з нас це було здобуттям абсолютно нового досвіду. Долаючи внутрішній спротив, шляхом спроб і помилок ми опановували terra incognita дистанційного навчання. В таких умовах відкриті уроки сприймаються не стільки як іспит на професійну майстерність, а як найефективніша форма обміну досвідом. 
Детальніше...

У ТЕНЕТАХ СУРЖИКУ


   Реалії сучасного життя засвідчують, що наразі більшість свідомих громадян прагнуть удосконалити власне мовлення, а ті, хто досьогодні послуговувався мовою агресора – вивчити «солов’їну».
   В умовах двомовності у суржику потопає більшість українців. Тож студентами Путивльського педагогічного фахового коледжу під керівництвом викладачів-філологів започатковано інтернет-сторінку «У тенетах суржику».
Детальніше...

ФОРМУЄМО ПРИРОДОЗНАВЧУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

   22 лютого 2023 року в онлайн-форматі відбулося відкрите заняття з основ природознавства на тему «Вода в атмосфері». Викладач природничих дисциплін Ірина Стародубцева із застосуванням  сучасних інформаційних технологій, інноваційних методів навчання та інтерактивних сервісів (3D-симуляції, онлайн-карти в режимі реального часу, інтерактивні вправи) доступно пояснила новий матеріал та налагодила комунікацію зі студентами 2-А курсу.  
Детальніше...

Навчаємося задля Перемоги

   2022 рік був складним роком для освіти, для педагогів та особливо – для учнів і студентів. Та попри все освітній процес триває, а діти продовжують навчатися і завзято здобувати знання. І зараз це найголовніше їхнє завдання. 
Детальніше...

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З МАТЕМАТИКИ

«Предмет математики настільки серйозний, 
що слід робити усе можливе щоб він був якомога цікавішим»
Б. Паскаль
   21 лютого 2023 року викладачем математики Інною Фатеєвою було проведено відкрите заняття з матемтики зі студентами 2-А курсу з теми «Розв’язування задач  на застосування формул комбінаторики, класичного означення ймовірності та елементів математичної статистики».
   Його мета – продовжувати формувати уміння та навички розв’язування задач прикладного напрямку.
Детальніше...

Заняття – тренінг «Твоя безпечна поведінка»

   Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою: постійні сирени, вибухи,  військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці здобувачів освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

Дочірні категорії