Гурток "Школа ведучих"

Керівник гуртка Тетяна ЖИДКОВА

Володіння культурою і технікою мовлення - важлива умова професійної підготовки  майбутнього вчителя,  саме  тому  засідання гуртка „Школа ведучих” були покликані реалізувати  це завдання.
   Гуртківці ознайомлюються з поняттям багатства мовлення, дискутують з приводу дотримання закономірності  добору  і вживання  мовного матеріалу, тренуються у виразності читання творів різних жанрів; вчаться здійснювати вибір мовленнєвих засобів для ситуативних потреб спілкування.
   Здобувачі освіти практикуються у вправлянні у розрізненні стилів мови, закономірностях слововживання граматичних категорій і форм синтаксичних конструкцій; осмислюють  манеру  висловлювання, добирають  слова, речення, інтонацію, що характеризують культуру  мови.