НАСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

   29 серпня відбулося настановче засідання методичного об’єднання класних керівників,  яке розпочалося хвилиною мовчання в знак вшанування пам’яті полеглих захисників України. 
   Завідуюча відділенням Юлія Стьопочкіна познайомила присутніх з формою навчання на найближчий період та безпековою складовою навчального процесу. Інженер з техніки безпеки Руслан Манжаров довів до відома класних керівників алгоритм дій студентів очної та дистанційної форм навчання під час сигналу «Повітряна тривога». 
Детальніше...

ПОШУК ДІЄВИХ СПОСОБІВ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТІВ

   Кінець семестру – один із найвідповідальніших періодів у навчанні студентів. Наразі пріоритетним завданням наставників академічних груп є допомога здобувачам освіти у менеджменті та моніторингу їхнього навчального процесу. 
   Заступник директора з навчальної роботи, завідувач відділенням та ментори студентських груп коледжу зібралися на чергове засідання методичної комісії класних керівників для обговорення попередніх результатів семестру та шляхів мотивації студентів у якомога кращих показниках. 
   Одним із нагальних питань зібрання було працевлаштування майбутніх фахівців, які закінчують навчання в коледжі цього навчального року.
Детальніше...

Методично-практична консультація «Перспективи планування і організація виховної роботи у 2022/2023 н. р.»   31.08.2022 р.  відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників та вихователів гуртожитку з теми: «Перспективи планування і організація виховної роботи у 2022/2023 н. р.».

Детальніше...

ОСОБИСТІСТЬ ВИХОВУЄТЬСЯ ОСОБИСТІСТЮ

ОСОБИСТІСТЬ ВИХОВУЄТЬСЯ ОСОБИСТІСТЮ
Шалва Амонашвілі
   Важко переоцінити особистий приклад наставника академічної групи. Він повинен бути взірцем професіоналізму, патріотизму, людяності, благородства, володіти набором компетентностей для успішного здійснення виховання та навчання студентів. 
   Але як не втратити жаги до вдосконалення, творчості, інновацій? Як педагогові залишатися стресостійким, витривалим, працьовитим в складних життєвих обставинах? Як не вигоріти представникові професії «людина-людина»? Наставники академічних груп отримали відповіді на ці та інші питання від практичної психологині коледжу Юлії Бараннік під час групового консультування з елементами тренінгу «Профілактика професійного вигорання».
Детальніше...

Шляхи підвищення якості виховної роботи в умовах дистанційного навчання

   У квітні 2021-2022 н.р. за планом було проведене методичне об’єднання класних керівників навчальних груп і вихователів гуртожитку, під час якого обговорювались питання щодо підвищення якості виховної роботи у Путивльському педагогічному фаховому коледжі в умовах дистанційного навчання.

Детальніше...

Методична комісія класних керівників та вихователів гуртожитку у 2022-2023 н.р.

Детальніше...

Методичне об'єднання класних керівників та вихователів гуртожитку у 2021-2022 н.р.

Детальніше...