Майбутнє починається сьогодні

   Студентський рух – запорука успіху держави, адже саме студенти є творцями нової нації, нового світобачення та прогресивних ідей. Здавна студентство стояло біля витоків основних політичних перетворень у суспільстві. І зараз активна молодь із власним світоглядом та переконаннями прагне не залишатися осторонь і поспішає внести власний вклад у формування та становлення нашої держави.

Детальніше...

Вітання з Днем студента від дублерів адміністрації

Шановна студентська спільното!

   Сьогодні - Міжнародний день студента, і ми щиро вітаємо вас з цим святом. Студентські роки – веселі, безтурботні, найяскравіші, але й відповідальні водночас: адже ви обраєте свій життєвий  шлях.
   У цей святковий день дублери адміністрації Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва долучаються до привітань.

Детальніше...

Від тебе залежить більше, ніж тобі здається!

   Студентське самоврядування Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В.Руднєва  покликане виховувати лідерів, формувати молоду генерацію, національну еліту. До Студентської ради приходять студенти активні, амбіційні, зі своїми ідеями та переконаннями.

Детальніше...

Тиждень самоврядування

  

Детальніше...

Участь у проєкті «Глобальний віртуальний клас»


   Студентське самоврядування - рушійна сила розвитку освіти, яка створює середовище для найбільш повної реалізації лідерського потенціалу молоді  й розвитку соціально значущих якостей здобувачів освіти, необхідних для  становлення розвиненого громадянина й успішного фахівця.

Детальніше...

Свято, яке об’єднує сучасних, креативних, активних та творчих молодих людей!


     Самоврядування  – це унікальна можливість для студентів побачити роботу керівного складу коледжу «з середини», спробувати самим долучитися до створення комфортних умов освітнього процесу, осягнути великий об’єм роботи та внести свої нові креативні ідеї.

Детальніше...

Всеукраїнська конкурсна програма "Кращий студент України-2020"

   Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Студентська республіка" з жовтня 2020 року по лютий 2021 року реалізує Всеукраїнську конкурсну програму "Кращий студент України-2020" (інформацію про конкурс розміщено на сайті: https://studrespublika.com/vmgo/student.php). Прийняти участь можуть всі бажаючі.