ВИСТОЯЛИ - ПЕРЕМОЖЕМО!


   Кажуть нація народжується в боротьбі -  наша нація народжувалася століттями. Але 24 лютого 2022 р. о 3.40 це сталось назавжди. Під вибухи ракет і гуркіт зброї, їй майже не давали шансів, але вона не з тих, хто здається. У неї волошкові очі, ніжне серце і незламний дух славетних дідів. У її руках щит і меч, а під броником – любов.
Детальніше...

ОБИРАЙ, ВСТУПАЙ, НАВЧАЙСЯ!

Обирай успішне майбутнє!
   Навчання в Путивльському педагогічному фаховому коледжі – це реальна можливість отримати якісні знання, стати педагогом-професіоналом, долучитись до змін в країні й соціумі. 
   В рамках декади циклової комісії педагогіки, психології та предметів спеціалізації у лютому 2023 року був підготовлений відеочелендж «Обирай, вступай, навчайся!»
Здобувай професію своєї мрії саме в нас!
Зроби правильний вибір, який допоможе країні розвиватися!
Детальніше...

Великий день єднання


   День Соборності України – свято, яке відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Детальніше...

Історія скорботи та героїзму

   27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. 1 листопада 2005 року  Генеральна асамблея ООН прийняла Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Детальніше...

Вітання в. о. директора з Новим роком та Різдвом Христовим!

Юність, сповнена надії

Їх – юних сміливців, лиш жменька була  
Із серцем зі сталі і духом з граніту.
О, велич летіла у вічність з їх лав
І чин їх навіки став юності міфом.

Михайло Дяченко 

     105 років тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ багаточисельної армії більшовиків.

Детальніше...

Бабин Яр: без права на забуття

   81 рік тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста та в історії України періоду Другої світової війни. Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр.
   Ця страшна подія увійшла в історію як одне з наймасовіших знищень мирного населення під час Другої світової війни. Про трагедію Бабиного Яру не забувають і у наш час, всі пам’ятають про страшну подію, яка закарбувалась в історії України.

Детальніше...