З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

   28 червня українці відзначають 27-у річницю прийняття основного закону нашої держави – Конституції України. День основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни, адже Конституція – гарантія всіх наших прав та свобод, всього, що ми маємо.
   З нагоди Дня Конституції у Путивльському педагогічному фаховому коледжі класними керівниками студентських груп було проведено низку заходів. Серед них -  онлайн-марафон «Конституція – гарант моїх прав», відеопорадник «Знай свої права», екскурс «Як Україна отримала Конституцію», інфомікс «Читаємо та вивчаємо Конституцію України» та інші.

Детальніше...

МОЯ ДОЛЯ – ЦЕ ДОЛЯ УКРАЇНИ


   Випускний вечір - свято, у якому переплітаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.
   Зважаючи на всі обставини повномасштабної війни, ми переконані, що випускники цього року варті особливої поваги.
   Молоді, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це випускники Путивльського педагогічного фахового коледжу, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Вони, як і весь наш народ, - незламні, сильні, віддані рідній землі. Це наше майбутнє, це наша надія і любов. Вони - це і є Україна!
   Мирного вам неба, мирної країни і щасливого життя!

Детальніше...

ПАМ’ЯТАЄМО ТИХ, ХТО ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ! ШАНУЄМО ТИХ, ХТО БОРЕТЬСЯ ЗА НЕЇ!

   Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. 
   Пам'ять… Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, наш біль, наша гордість. 
   Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Пам’ять означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя за Батьківщину. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої Перемоги сьогодні.
   З метою гідного вшанування пам’яті українських воїнів, які зробили свій героїчний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції,  з повагою до всіх тих, хто боровся проти нацизму, студентська спільнота Путивльського педагогічного фахового коледжу долучилася до низки тематичних заходів,  схиляючи голови перед пам’яттю загиблих у боротьбі за свободу і гідність людини. 
   Пишаємося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність Батьківщини. Слава Україні та її народу-переможцю! Слава Героям!
Детальніше...

ВИШИВАНКА – ДУХОВНА БРОНЯ УКРАЇНЦІВ

   Вишивка – це своєрідний генетичний код української нації, могутній оберіг.  Вона захищає, надихає, додає міцності і віри в Перемогу. 
   Сьогодні як ніколи наша українська вишиванка є особливим та потужним єднальним символом для нації. Це краса та родинність, чуйність та щирість, любов та людяність. 
   Студентська спільнота Путивльського педагогічного фахового коледжу вітає всіх українців з чудовим святом самобутньої української культури. Долучайтеся до селфі-фесту «Вишиті обереги єднання», увібравшись у свої найкращі барвисті вишиванки.
   Цінуймо ж традиції наших духовних предків, Україна – броня світу!
Детальніше...

ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ, ВЕЛИКДЕНЬ, ВОСКРЕСІННЯ…

А на землі до кожного створіння
Така безмежна радість прийде вмить:
Великий день, Великдень, Воскресіння
Очистить душу, рани загоїть

Надія Кметюк

 
   16 квітня православні християни відсвяткували Великдень. Цей світлий день нагадує  нам  про диво воскресіння Сина Божого і  відзначається  протягом багатьох століть. Для українців Великдень – основне річне свято. Його традиції передаються з покоління в покоління. Важливо знати і пам’ятати ці традиції, які йдуть від дідів-прадідів, адже саме це єднає нас, як народ, дає надію і віру у краще майбутнє.
Детальніше...

ВСІМ МАТЕРЯМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

   Матері. Їх мільйони, і кожна несе у своєму серці материнську любов. Жінки всіх рас, різних народностей, обпалені південним сонцем і ледве зігріті ним на півночі, — всі вони однакові у єдиному, неспокійному пориві почуттів.
   Серця їхні говорять на єдиній мові світу, і кожний, якщо в ньому є хоч атом людяності, скаже: «Найкраща мати — моя мама», адже немає меж її ніжності, хто б не була вона, де б не жила, не росла, яка б кров не змушувала битися її серце…
   Найріднішим, найтурботливішим, найніжнішим матусям присвячений віршований англомовний відеофлешмоб від студентів 3 курсу, групи «А», створений під керівництвом викладача англійської мови Наталії Кислої.
Детальніше...

ВИСТОЯЛИ - ПЕРЕМОЖЕМО!


   Кажуть нація народжується в боротьбі -  наша нація народжувалася століттями. Але 24 лютого 2022 р. о 3.40 це сталось назавжди. Під вибухи ракет і гуркіт зброї, їй майже не давали шансів, але вона не з тих, хто здається. У неї волошкові очі, ніжне серце і незламний дух славетних дідів. У її руках щит і меч, а під броником – любов.
Детальніше...