ДАРУЙ ДОБРО!!!

   За ініціативи та у тісній співпраці з колективом Князівської гімназії здобувачі освіти нашого навчального закладу провели благодійну акцію «Даруй добро: діти-дітям», з метою допомогти дітям м. Херсона у такий важкий час відчути турботу та любов.
   Надзвичайно приємно бачити активність і небайдужість студентів-однодумців до діток, які потребують нашої підтримки. Завдяки їм було організовано збір коштів та закуплені теплі новорічні шкарпетки, які будуть зігрівати теплом дітлахів у зимові передсвяткові дні.
   Дякуємо кожному за доброту ваших сердець, щирість і допомогу. Детальніше...

ТВОРИ ДОБРО, ДАРУЮЧИ РАДІСТЬ УСІМ

   5 грудня Міжнародний день Волонтера. Міжнародний день Волонтера - свято кожного, хто хоча б раз за покликом серця допомагав людям, не сподіваючись на подяку, винагороду...

Детальніше...

«Ми за здоровий спосіб життя»

   09 червня соціальним педагогом коледжу та студентами волонтерами на базі ЗОШ № 2 ім. Г.Базими для учнів 4-го класу був проведений  квест «Ми за здоровий спосіб життя».

Детальніше...

Прапор від бійців з передової

   Військовослужбовці  Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького із Донбасу передали прапор педагогічному колективу з теплими словами побажань. Серед них - Олександр Маклаков, випускник нашого навчального закладу, відділення Фізичне виховання.

Детальніше...

Акція "Пам'ять про героїв нас єднає"

Квест "Здоровим бути модно"

 

Детальніше...

«Створюємо ліси разом»

Детальніше...