Дружба – це скарб

   Найбільший скарб у житті людини, який потрібно оберігати – дружба. Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. У кожної людини знайдеться хоча б один друг чи подруга, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях. Таку людину обов’язково слід привітати з цим святом, щоб висловити найтепліші почуття подяки.

Детальніше...

НАРОДНА ЗІРКА

   Підведені підсумки Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу «Перлина Дніпра», який відбувся за підтримки Уряду Республіки Болгарія та БО Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода». За результатами конкурсу наша «зірка» студентка 3 курсу  Катерина ПРИМАК  (художній керівник: Тетяна ЯНОВСЬКА) отримала впевнену перемогу та диплом лауреата І ступеня у номінації «Вокал народний».

Детальніше...

Мандруючи європейськими містами

   Побувати в цікавих і незвичайних місцях, насолоджуючись колоритом і самобутністю закордонних пейзажів, хочеться завжди. Але погодьтеся, щоб поїхати відпочивати за кордон, потрібен час, обов'язковий пакет документів та певна сума грошей, а поєднати одночасно ці три пункти можна не завжди. Проте існує прекрасна альтернатива таким подорожам – віртуальна екскурсія, коли можна не  покидати  межі рідної країни.

Детальніше...

Безпека на дорозі – безпека життя

   Життя – це найдорожчий скарб. Та в юності ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – нескінченним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння про те, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Детальніше...

МИ ЄВРОПЕЙЦІ, БО МИ УКРАЇНЦІ!

   9 травня в Європейському Союзі та інших країнах святкується День Європи, що свідченням миру та єдності на континенті. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.
   18 квітня 2022 р. Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу, зазначивши, що це один з етапів до вступу у ЄС  для нашої держави.

Детальніше...

"Вишиванка - місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців"

   Загальновідомо, що вишиванка ідентифікує нас, як і мова. І сьогодні ми горді з того, що модні поетичні тенденції студентів Путивльського педагогічного фахового коледжу рясніють вишивкою слів.
   "Вишивана моя Україна!"- такі слова пролунали 18 травня у прямому ефірі для всієї  України від здобувачів освіти нашого навчального закладу, які взяли участь у творчому челенджі "Вишиванка - місток єднання минулого,  сьогодення та майбутнього українців".

Детальніше...

З любов’ю, ніжністю, теплом

  День матері - міжнародне свято вшанування материнства, що засвідчує особливий вплив матерів у суспільстві. В Україні вітають матерів у другу неділю травня.
   Споконвіку до кожної жінки ставилися як до берегині родинного вогнища, яка дарує тепло всій сім'ї, народжує та виховує майбутні покоління для нації. Тож День матері - чудова можливість привітати рідненьку, побажати їй усього найкращого. Дружня родина коледжу також долучилася до цього свята та запустила в соціальних мережах фотовернісаж до Дня матері «Родинні світлини».

Детальніше...