Хто зверху?

Розважальне шоу

   14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.
   День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його святкують  напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Детальніше...

Онлайн-вікторина до Дня пам’яті Героїв Крут

   29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Викладачем захисту України Миколою ОСАДЧИМ для студентів коледжу була проведена онлайн-вікторина, присвячена пам’яті героїв  Крут.

Детальніше...

«Зимові свята в традиціях нашого народу»

   Під час Новорічних та Різдвяних свят проходив Всеукраїнський онлайн-конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу». Під керівництвом викладача соціально-економічних дисциплін Сахнова Романа Володимировича в ньому взяли участь студенти перших курсів Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва.  Дипломи переможців отримали: Безверха Анна, Палажченко Ганна, Тимощенко Анна -   1 місце, 1-А курс; Висоцька Єлизавета, Штань Марія – 3 місце, 1-А курс.

Вітаємо студентів з перемогою та зичимо подальших творчих успіхів.

Детальніше...

Крути. Молода кров
Крути – наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.
На клич молодої держави
Піднялися вірні сини.

Михайло Зельман (Лісовий)

Детальніше...

"Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна і єдина"

Голокост – шрам на серці людства

   27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує пам’ять жертв цієї трагедії з 2012 року. 1 листопада 2005 року Генеральна асамблея ООН прийняла Резолюцію № 60/7, у якій зазначено, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

Детальніше...

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!


Народ мій є.
Народ мій завжди буде.
Ніхто не перекреслить мій народ.

Василь Симоненко

Детальніше...