Пекельний вогонь Чорнобиля (виставка – реквієм ліквідаторам аварії)

   Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.
 

   26 квітня 1986 року Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції.

Детальніше...

Час. Закон. Молодь.

   День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН. Сьогоднішня зустріч це гра – інтелектуальне змагання для тих, хто насамперед любить Україну, відчуває себе українцем і хоче перевірити й поповнити свої  правові знання. 

Детальніше...

Україна в лабетах Голодомору

     Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано і життя людини, і життя країни. Багато сторінок  нашої історій  написано кривавим і чорним. Особливо вражаючі ті, де смертельним шрифтом викарбовано слова: голод, голодомор, геноцид. Минуле століття пронеслось над  Україною страшним  голодомором 1932 –1933 років. 


 

Детальніше...

Збройні сили України – слава, гордість, міць країни

Збройні сили України -
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний

Детальніше...

Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!

     Україна – багата держава, у ній  живе волелюбний народ, який прагне до гідного життя та свободи. 21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

  

Детальніше...

Створюй себе, створюй майбутнє!

   01 грудня на платформі Meet відбулася чергова онлайн-зустріч з майбутніми випускниками закладів загальної середньої освіти Ворожбянської ОТГ.  Особливо корисною вона стала  для учнів,  які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Детальніше...

День української писемності та мови

      День української писемності та мови в Україні святкується щороку 9 листопада.

Детальніше...