Останні новини

Участь студентів коледжу у Всеукраїнській Інтернет-конференції «Нова українська школа очима студентів»

17 квітня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка зібралися талановиті студенти-науковці, ті, хто прагне здобути нові знання, пізнати істину, порівняти, оцінити уміння та навички.

Це стало можливим завдяки проведенню у цьому вищому навчальному закладі Всеукраїнської Інтернет-конференції «Нова українська школа очима студентів».
   Науковий захід відбувся із залученням студентів закладів освіти різних рівнів акредитації. Зокрема, участь у конференції взяли студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка,  Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, Ніжинського державного університету імені М. Гоголя, Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я. Франка, Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва та інших вищих навчальних закладів України.
   Творчу групу креативних науковців Путивльського педагогічного коледжу представляли Шеремет Вікторія (науковий керівник Носевич Тетяна Олександрівна), Король Тетяна (науковий керівник Кисла Наталія Валентинівна), Малєтова Катерина (науковий керівник Піщікова Наталія Олексіївна), Корнієнко Анна (науковий керівник Чурочкина Ольга Михайлівна).
   Студенти Путивльського педагогічного коледжу представили доповіді «Формування дослідницьких умінь та екологічних компетентностей молодших школярів у процесі реалізації міжнародних проектів», «Сучасні методи навчання англійської мови в Новій українській школі: метод асоціативних символів», «Значення ранкової зустрічі для створення спільнот в учнівському колективі», «Ранкова зустріч як складова формування соціальної компетентності молодших школярів». Всі вони розкривають питання підготовки майбутніх вчителів початкових класів до формування ключових та предметних компетенцій молодших школярів в рамках реалізації концепції «Нова українська школа». Влучними були і запитання до виступаючих, що породжували змістовну, здорову дискусію. Студенти коледжу отримали грамоти за кращі доповіді.
   В конференц-залі університету також було представлено виставку наукових праць студентів, проведено майстер-клас з формування методик критичного мислення.
   Всеукраїнська студентська конференція «Нова українська школа очима студентів» сприяла реалізації творчих досягнень студентів, апробації результатів їх досліджень.