Гайд психолога «Як не стати жертвою осінньої депресії»

   Знову прийшла осіння пора. Коли на зміну сонячному літу приходить осінь із похмурими, часом дощовими ранками та довгими вечорами, багато хто почувається сумним, знесиленим, роздратованим. Починаємо хандрити і симулювати депресію.

Як подолати ці негативні прояви, корисні поради для ВАС!

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

   Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров’я відзначати задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров’я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров’я. До складових психічного здоров’я можна віднести: самостійність, соціальний і особистий інтерес, вміння ризикувати, турбота про майбутнє, прийняття невизначеності і прийняття себе, гнучкість, терпимість, захоплення і відповідальність за власні емоції.
   Психічне здоров’я – це коли людина може насолоджуватися життям та створювати рівновагу між життєвою діяльністю та зусиллями для досягнення психологічної стійкості. І для такої життєвої психологічної стійкості нам дуже необхідно мати свій внутрішній ресурс. Внутрішні ресурси бувають:
– тілесні відчуття тіла, заняття спортом, танець, сон, масаж, хобі і заняття, які вимагають роботи з використанням ручної моторики (вишивання, плетення, ліплення, малювання, різьблення і т.д.), відпочинок, голос і спів.
– емоційні: чутливість, прояв емоцій, сприйнятливість, сентиментальність, творчість.
– когнітивні: плани, розуміння, уяву, допитливість, ідеї, цінності, права, спогади, самоідентифікація, медитація, творчість, усвідомлення.
 
   Даруйте посмішку, обіймайте близьких, спілкуйтеся з природою, займайтеся улюбленими справами, любіть життя і будьте здорові!

 

Турнір-застереження «Жити здоро́во чи здо́рово?»

 

        Потрібно підтримувати міцність тіла,

        щоб зберегти міцність духу
        В. Гюго

Детальніше...

Інформ-мікс «Канікули. Проведи їх безпечно»

   Навчальний рік добігає кінця. Студенти з нетерпінням очікують канікул, планують свій відпочинок – хтось подорожуватиме, хтось залишиться вдома, читатиме, гулятиме, спілкуватиметься з друзями, дивитиметься фільми…

Детальніше...

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

   День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися дітям, педагогам і батькам у всьому світі.

Детальніше...

«Ми за себе стоїмо, бо права знаємо»

   Протягом останніх кількох років наша держава активізувала сили у напрямі правопросвітництва серед підростаючого покоління. Тема ця є актуальною і складною одночасно.

Детальніше...

Всеукраїнський День психолога

Детальніше...