Відеозастереження «Особисті кордони: де починаються й що робити, коли їх порушують»

   На фоні популяризацїї теми психічного здоров’я люди стали все частіше замислюватись щодо особистих кордонів: де закінчується особистий комфорт і де починається посягання на твоє "я". 
   Дуже важливо усвідомити проблему відсутності кордонів - усвідомлення перший важливий крок до їхнього встановлення. Варто зазначити, що особистістісні кордони напряму пов’язані з нашими людськими правами, але вони ними не є.
   А що з цим робити - перегляньте у відео!!!
Детальніше...

Міжнародний День Обіймів


   Незвичайне і добре свято придумали і популяризувати західноєвропейські студенти. В кінці першого місяця зими вони стали обіймати один одного без будь-якого підтексту. Вважається, що в цей день отримати свою порцію "приємностей" може навіть стороння вам людина. 
   Обійми фізично корисні для людини, тому що, коли людина обіймає одна іншу, виробляється такий гормон окситоцин, який допомагає відчувати приналежність до когось чи до чогось.
   Студенти нашого навчального закладу також долучилися до цього позитивного свята.
Детальніше...

«Бути толерантним – ознака вищої гідності!»

   Під таким гаслом розпочався тиждень Толерантності в нашому навчальному закладі.
   Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги. Людина, яку поважають у суспільстві! Кожен по-своєму розуміє значення цих слів. Для когось це любов до інших, для когось - терпіння, а для деяких ці риси взагалі не відіграють особливої ролі у житті.

Детальніше...

Завершився тиждень толерантності

   З 14 по 18 листопада 2022 року у нашому коледжі проходив Тиждень толерантності під девізом «Бути толерантним – ознака вищої гідності!».

Детальніше...

Онлайн-нарада для спеціалістів психологічної служби

   Обговоренню питань психологічної підтримки учасників освітнього процесу, особливостей планування діяльності практичного психолога та соціального педагога було присвячено онлайн-нараду, проведену 9 вересня 2022 року навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Під час наради визначили основні завдання діяльності спеціаліста психологічної служби щодо роботи в умовах воєнного стану, охарактеризували особливості вікових реакцій здобувачів освіти на стрес, познайомилися з формами роботи в онлайн-режимі.

Детальніше...

Плекаємо психологічну стійкість!

   Здатність проходити крізь життєві випробування, зберігаючи при цьому психічне здоров’я – є найважливішим для сьогодення.  Розвивати психологічну стійкість всім українцям наразі доводиться в надскладних умовах.

Детальніше...

Онлайн-флешмоб «Життя прекрасне!»


   «Життя прекрасне!» - флешмоб з такою назвою було проведено психологічною службою коледжу до Всесвітнього дня запобігання самогубствам, який щорічно відзначається 10 вересня. Ключова мета - розкрити значення і цінність життя людини, сформувати активну життєву позицію та вміння бачити прекрасне  кожної миті.

Детальніше...