1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров'я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета - звернути увагу суспільства на цю проблему.

Детальніше...

Акція "16 днів проти насильства" стартувала!

     Акція «16 днів проти насильства» стартувала! 25 листопада, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, колектив нашого навчального закладу долучився до помаранчевого флешмобу від «Територія успіху».

Детальніше...

Міжрегіональний методичний колоквіум «Напрями діяльності фахівців психологічної служби щодо попередження соціально-небезпечних явищ»

   26 жовтня 2021 року практичний психолог коледжу Юлія Бараннік приймала участь у веб-конференції, що об’єднала спеціалістів психологічної служби Сумської та Харківської областей.

Детальніше...

Тиждень толерантності

     «Толерантність єднає всіх» – під такою назвою проведено Тиждень Толерантності у нашому навчальному закладі. Доброзичливість, терпимість, почуття доброти, чуйності, милосердя, гуманності, поваги  невід'ємні риси кожної людини, на формування яких були спрямовані тематичні заходи Тижня: конкурс творчих робіт студентів «Ми за Толерантність!», інформаційний дайджест «Щоб світ став добрішим!», флештайм «Будемо добрішими», оформлено інформаційний  куточок«Толерантність – необхідна умова спілкування».


 

Детальніше...

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

   День започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми є серйозним злочином і грубим порушенням прав людини. Щороку сотні тисяч людей потрапляють до рук торговців як у себе вдома, так і за кордоном. Всі країни світу, будь то країна походження, транзиту або призначення, страждають від торгівлі людьми.

Детальніше...

Всесвітній день доброти!

Раз добром нагріте серце –
вік не охолоне
Тарас Шевченко

     Не секрет, що в сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний.

Детальніше...

Гайд психолога «Як не стати жертвою осінньої депресії»

   Знову прийшла осіння пора. Коли на зміну сонячному літу приходить осінь із похмурими, часом дощовими ранками та довгими вечорами, багато хто почувається сумним, знесиленим, роздратованим. Починаємо хандрити і симулювати депресію.

Як подолати ці негативні прояви, корисні поради для ВАС!