Онлайн-нарада для спеціалістів психологічної служби

Обговоренню питань психологічної підтримки учасників освітнього процесу, особливостей планування діяльності практичного психолога та соціального педагога було присвячено онлайн-нараду, проведену 9 вересня 2022 року навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Під час наради визначили основні завдання діяльності спеціаліста психологічної служби щодо роботи в умовах воєнного стану, охарактеризували особливості вікових реакцій здобувачів освіти на стрес, познайомилися з формами роботи в онлайн-режимі.

Дякуємо організаторам за отриманні знання та можливість поспілкуватися з колегами на актуальні теми сьогодення.

Психологічна служба коледжу