mega888

Останні події

ТАЄМНИЦІ ЛЮДСЬКОГО МИСЛЕННЯ

   Медіаграмотність, критичне мислення та здатність аналізувати – атрибути, необхідні в умовах воєнного стану в епоху постправди.
   Першого травня для здобувачів освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва викладач кафедри педагогіки, психології, соціальної роботи та менеджменту, практичний психолог Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Рябко Юрій Володимирович провів гостьову лекцію «Що значить «мислити» в епоху постправди й інформаційних війн». Студенти ділилися враженнями після змістовного лекторію:
   «Я дізналася багато нових речей для себе. Наприклад, при сварці з кимось людина не бажає дізнатися правди, бо ми дуже часто не хочемо її знати. Люди часто знецінюють власні досягнення; їм подобаються ті, хто зробив їм добро тощо.»

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З ШАШОК


   В останню суботу квітня люди в усіх куточках світу збираються у колі родини та друзів. У цей день відзначають Міжнародний день настільних ігор!
   Студенти коледжу також приєдналися до цієї традиції і в коледжі були проведені змагання з шашок.
   1 місце  в них зайняла Ада БОНДАР, студентка 1 курсу, групи «А», 2 місце, програвши чемпіону, зайняла Софія БІЛОЦЕРКОВСЬКА, студентка 1 курсу, групи «А», трійку призерів замкнула Дарина КАПІНА, студентка 1 курсу, групи «А».
   Адміністрація коледжу бажає учасникам змагань подальших перемог.

Головний суддя змагань Артем ФАТЕЄВ     

СКАРБНИЧКА НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ ТА РЕМЕСЕЛ УКРАЇНИ

   Сьогодні художні вироби, виконані народними майстрами з різних матеріалів, служать неодмінною частиною повсякденного життя людини. Вони увійшли в побут як необхідні предмети, що виконують визначені функції. Це килими та керамічний посуд, ткані покривала та вишиті скатертини, дерев'яна іграшка чи прикраса жіночого одягу, їхня придумана форма та пропорції, малюнок орнаменту та колір самого матеріалу характеризують естетику даних речей, їхній  художній зміст, перетворюють цей предмет у твір мистецтва.
   До дня памяток історії та культури України у квітні  відбулося заняття  гуртка  «Артдизайн» (керівник - Новобранна Л.В.). Студенти ознайомилися зі скарбницею народних промислів та ремесел нашої Батьківщини. Вихованці гуртка Софія Капіна та Людмила Дзіціна (3-Є курс)  підготували презентації з історії розвитку народних промислів нашого регіону, цікаво розповіли про Кролевецькі рушники та Волокитинський фарфор. У практичній частині вихованці гуртка познайомилися з технікою бісерного ткацтва та власноруч створили чудові  браслети, вкотре підтверджуючи, що у нас навчається талановита молодь,  яка пам’ятає свою історію, поважає своїх предків та примножує і розвиває свої творчі здібності та таланти.

Детальніше...