СПАДЩИНА ЙОГАННА СЕБАСТЬЯНА БАХА: ПРОСВІТЛЕННЯ ЧЕРЕЗ МУЗИКУ

Творчість Йоганна Себастьяна Баха має величезне значення для світової музичної культури та є джерелом натхнення для безлічі поколінь. Його музика стала символом вишуканості, глибини та майстерності, вона перетинає межі часу і простору, залишаючись актуальною тавпливовою у наші дні.
   17.04.2024 року для студентів 3 курсу, групи «А» відбулася гостьова лекція аспіранта Глухівського національного педагогічного університету імені Олександа Довженка Михайла Барка  «Спадщина Йоганна Себастьяна Баха: просвітлення через музику».

Учасники заходу отримали можливість зануритися у світ музики Баха, ознайомившись зпрезентаціями, аудіозаписамита відеофрагментами, що демонстрували його найвідоміші твори та відтворювали його життєвий шляхта творчі здобутки.
   Подібні заходи отримують велике зацікавлення серед студентської аудиторії, сприяють вихованню духовного та мистецького світогляду. Вони є вкрай необхідними для утвердження світової та української культури.