МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ

Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Напевно, у кожної людини знайдеться хоча б один друг, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях.

День друзів – це чудова можливість написати, зателефонувати своїм друзям, поділитися відмінними спогадами та гарними новинами або зустрітися з ними в рідній і дружній компанії.
   З нагоди свята  студенти перших курсів розважалися, виконуючи цікаві завдання квест-гри, та долали локацію за локацією. Здобувачі освіти вкотре виявили високі результати  - вирішення логічних завдання, орієнтування на місцевості та у приміщенні навчального закладу, продемонстрували тісні дружні стосунки, які вже склалися в студентському колективі.

До Всесвітнього дня друга  психологічною службою коледжу був організований флешмоб #bestfriendforlife, у якому студенти взяли активну участь.

Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності.
(Сократ)