mega888

ВОНИ - МАЙБУТНЄ

   Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Головна мета свята - привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.
   За ініціативи Путивльської міської ради та спільно з відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики у центрі міста студенти-волонтери нашого коледжу у костюмах мультяшних героїв вітали діточок зі святом повітряними кульками, солодощами та веселощами.
   Діти - це найдорожче диво, яке наповнює життя дорослих радістю й теплом.
   Ви маєте право на щасливе та безпечне дитинство, тому зичимо вам бути здоровими та щасливими кожен день!
   Нехай ваші мрії збуваються, а ваші дні будуть сповнені радістю та добром.
   Бережіть себе та один одного, і пам'ятайте, що ви - найцінніший скарб у цьому світі.

Детальніше...

5 грудня - Міжнародний день ВОЛОНТЕРА

   Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
   Ви без жодної нагороди допомагаєте українським військовим і цивільним, наближаючи нашу Перемогу. Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Без вас неможлива була б перемога України.

Україна пишається вами!
 
З Днем ВОЛОНТЕРА!
Детальніше...

Благодійна акція «Скринька хоробрості 2023»

   Стали Миколаєм для онкохворих дітей викладачі, працівники та студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу. В цей день всі діти чекають на дива, особливо діти, які відвойовують своє право на життя. І щоб підвищити настрій і вселити віру в диво, в коледжі було ініційовано акцію «Скринька хоробрості». Це прекрасна ініціатива дозволяє співпереживати, допомагати, бути добрішими, чуйними та відкритими. Ми вдячні всім, хто відгукнувся на нашу ініціативу і закликаємо долучатись до добрих справ на підтримку онкохворих діток.
Соціальний педагог Ірина ПОДШИВАЙЛОВА
Детальніше...

ДОПОМАГАЄМО І ПЕРЕМАГАЄМО

   Напередодні новорічних свят колектив Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва передав побутову хімію: порошок, миючі засоби, вологі серветки та робочі рукавиці захисникам, які боронять нашу територію.
   Не лише від держави, а й від небайдужих людей залежить яку допомогу матимуть наші військові. 
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Детальніше...

5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

   З метою підвищення обізнаності учасників освітнього процесу про волонтерську діяльність, яка стала надзвичайно значущим напрямом діяльності для всіх українців з початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну та з нагоди Міжнародного дня Волонтера проведено квест-гру «Кожен з нас Волонтер!» та урок волонтерства (за матеріалами «Української Волонтерської Служби»).

Детальніше...

Підсумки акції «Смілива гривня»

   КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» долучився до акції «Смілива гривня», яка тривала з 4 вересня по 8 грудня 2023 року. Це благодійна ініціатива зі збору монет, метою якої було об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.
   Кожен бажаючий міг передати монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень для допомоги військовим. Зібрані кошти перерахували на спеціальний рахунок Національного банку України.
   Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів! Разом ми все зможемо!
Слава Україні! 
Соціальний педагог Ірина ПОДШИВАЙЛОВА
Детальніше...

ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ!

   Майже два роки країна-агресор продовжує тероризувати мирних жителів нашої країни. Останнім актом насильства стало підірвання Каховської гідроелектростанції, що призвело до масштабних руйнувань і екологічної катастрофи.
   Колектив нашого закладу не залишився байдужим до чужої біди. Умаксимально короткий термінзібрано кошти та придбано для жителів Херсонщини помпу для відкачування води.
   Долучаймося до допомоги постраждалій Херсонщині.
   Разом до ПЕРЕМОГИ!

Детальніше...