Стрітбол

 

  Напередодні свята Дня баскетболіста, яке відзначається  21 грудня, у педколеджі відбулись змагання з баскетболу 3х3 серед учнів шкіл Путивльської громади.

   У змаганнях брали участь 7 команд, які були поділені на 2 підгрупи. За жребієм  у 1 підгрупі  було 4 команди, а  в  2 – 3 команди.

Детальніше...

Новини спорту (настільний теніс)


   13 грудня відбулись змагання з настільного тенісу в залік спартакіади коледжу серед студентів спеціальності Фізична культура і спорт.

Детальніше...

Вебінар

   2 грудня відбулось засідання  регіонального Всеукраїнського методоб’єднання керівників фізичного виховання  з теми «Оптимізація освітнього процесу з фізичного виховання  в умовах дистанційного навчання».

Детальніше...

Олімпійські чемпіони Сумщини (онлайн-вікторина)

   Спорт – це не професія, це і є саме життя…

 
   Спортивна нива Сумщині багата на олімпійські врожаї, і студентська молодь має знати своїх кумирів та гордитися їх перемогами.
   В умовах дистанційного навчання студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу мають змогу не тільки брати участь у заняттях з фізичної культури, а ще й у позакласних заходах  онлайн: вікторинах, конкурсах, зустрічах тощо.

Детальніше...

Змагання зі стрільби


Детальніше...

День Збройних сил України - свято справжньої мужності

   6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України, – свято справжньої мужності, героїзму і відваги.

Детальніше...

День захисників і захисниць України

   Напередодні Дня Захисника України, державного свята, що відзначається 14 жовтня водночас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, в коледжі були проведені спортивні змагання з пневматичної гвинтівки та пістолета.

Детальніше...