mega888

Підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню

   Найбільш важливим питанням для будь-якого студента чи  випускника є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила навчальний заклад, навіть за умови престижності отриманої освіти інколи буває нелегко. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців із достатнім досвідом професійної діяльності й не дуже полюбляє перейматися проблемами адаптації молодих спеціалістів. Саме з метою допомоги студентам і випускникам нашого коледжу у сфері пошуку роботи і був створений підрозділ сприяння працевлаштуванню.
   Головна мета роботи підрозділу щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників — створення необхідних умов для ефективної реалізації випускників права на працю та забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Робота підрозділу спрямована не тільки на інформування студентів та випускників про наявні актуальні вакансії, а й на забезпечення їх необхідною консультаційною підтримкою на шляху від обрання вакансії до офіційного працевлаштування, з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці.

Детальніше...

ДОПОМОГА ДІТЯМ – ПОКЛИКАННЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

   Соціальна робота потребує ґрунтовних знань та професійних навичок щодо роботи з різними соціальними категоріями дітей та молоді. Важливим етапом практики соціальної роботи є вивчення досвіду професійних фахівців різних соціальних служб, що працюють з вразливими категоріями населення. 
   Керівник підгрупи практикантів Діана НЕСПАНОВА організувала онлайн-бесіду з начальником Путивльської служби у справах дітей Юрієм РАДІНИМ. Юрій Іванович розповів студентам про нормативно-правову базу, що регламентує діяльність служби у справах дітей, функцiонування прийомних сімей у межах району; ознайомив з особливостями роботи з дітьми-сиротами та дітьми, що позбавлені батьківського піклування; акцентував увагу на допомозі дітям під час воєнного стану, а саме про надання статусу дитини війни. Зустріч пройшла змістовно, цікаво, у формі діалогу. Під час зустрічі студенти отримали необхідну соціальному педагогу інформацію та поділились своїми враженнями від спілкування з професійною людиною. 
Детальніше...

«ВИПУСКНИКАМ ПРО РИНОК ПРАЦІ»

   За ініціативи психологічної служби коледжу відбулася година спілкування студентів випускних груп з директором Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Спориш Ольгою Василівною на тему «Випускникам про ринок праці».
   Співвідношення «освіта – ринок праці» є ключовим питанням якості освіти та освітньої політики загалом, адже під час пошуку роботи людина може зіштовхуватись з проблемою невідповідності знань та навичок, здобутих під час навчання, та вимог ринку праці. Учасники прослухали корисну інформацію та отримали дієві рекомендації про алгоритм пошуку роботи та  вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі.
Детальніше...