mega888

ПРИВІТАННЯ ДУБЛЕРІВ ТИЖНЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА

  

МОЛОДЬ ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Молодь творить історію вже сьогодні!
Майбутнє - у наших руках
Від взаємодії до лідерства
Спільними зусиллями - до успішного самоврядування
Ми - сильні! Ми – єдині! Ми переможемо!
   Студенти –  юна інтелектуальна еліта, а навчання – це перший ступінь становлення молодого покоління як професіоналів. Студентська родина Путивльського педагогічного фахового коледжу є беззаперечно талановитою, креативною, з натхненними представниками найпрогресивнішої частини суспільства!
Детальніше...

Вітання з Днем студента від дублерів адміністрації

Шановна студентська спільното!

   Сьогодні - Міжнародний день студента, і ми щиро вітаємо вас з цим святом. Студентські роки – веселі, безтурботні, найяскравіші, але й відповідальні водночас: адже ви обраєте свій життєвий  шлях.
   У цей святковий день дублери адміністрації Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва долучаються до привітань.

Детальніше...

ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2023

Вас вітає найкрутіша студентська команда! 
   Дівчата та хлопці, підготуйтеся до епічного тижня, який переверне ваше уявлення про навчання у коледжі,– Тижня Студентського Самоврядування!
   Готуйтеся до безкрайнього креативу, неймовірних вражень, цікавих заходів та, звісно, готуйте багато-багато енергії!
   Заглиблюйтесь у світ студентської магії, адже тут кожен день - це нова зірка на вашому шляху до успіху! 
Студентське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає студентам змогу зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.
   З метою піднесення рейтингу та значимості студентського самоврядування з 13 по 17 листопада 2023 року в Путивльському педагогічному фаховому коледжі буде проведено Веселковий тиждень самоврядування під гаслом: «Байдужим – співчуваємо! Небайдужих запрошуємо приєднатися до нас!» Для кожного дня було визначено певний колір веселки. Це означає, що такий колір у цей день має бути присутнім на вбранні студентів та викладачів.
Шановні студенти!
   Як дублер директора, вітаю вас з початком нового тижня студентського самоврядування! Цей період – час, коли наша активність та ініціатива найбільше цінуються. Студентське самоврядування – це не лише можливість висловити свої ідеї та переконання, але й активно брати участь у формуванні навчального середовища.
Детальніше...

Тиждень самоврядування

Детальніше...

Майбутнє починається сьогодні

   Студентський рух – запорука успіху держави, адже саме студенти є творцями нової нації, нового світобачення та прогресивних ідей. Здавна студентство стояло біля витоків основних політичних перетворень у суспільстві. І зараз активна молодь із власним світоглядом та переконаннями прагне не залишатися осторонь і поспішає внести власний вклад у формування та становлення нашої держави.

Детальніше...

Свято, яке об’єднує сучасних, креативних, активних та творчих молодих людей!


     Самоврядування  – це унікальна можливість для студентів побачити роботу керівного складу коледжу «з середини», спробувати самим долучитися до створення комфортних умов освітнього процесу, осягнути великий об’єм роботи та внести свої нові креативні ідеї.

Детальніше...