НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ – БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

   Створення безпечного освітнього середовища – одне з першочергових завдань в навчальному закладі, виконання якого має реалізувати право учасників освітнього процесу на безпечне навчання в умовах війни.
   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі постійно функціонує Клас безпеки, в якому проводяться заняття з пожежної, мінної, цивільної безпеки, охорони праці.
   23 березня 2023 року серед студентів спеціальностей Початкова освіта, Дошкільна освіта та Фізична культура і спорт інженером з охорони праці Русланом Манжаровим було проведено лекцію «Як поводитись в умовах загрози замінування», інформ-реліз «Секрети кібербезпеки: 5 ключових правил безпеки в Інтернеті», інформування «Інформаційна гігієна та кіберпезпека, принципи перевірки джерел».
Детальніше...

Віримо в Україну

   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі відбулася зустріч з заступником начальника ІІІ відділу Конотопського районного територіального центру комплектування підполковником Бойком Віталієм Миколайовичем, який проінформував колектив про організацію стрілецьких загонів на території Сумщини.

Детальніше...

Безпека студентів - головна мета коледжу

   З метою виховання у підростаючого покоління базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру у Путивльському педагогічному фаховому коледжі імені С. В. Руднєва створений та функціонує клас безпеки, який може приймати  одночасно тридцять осіб.
Детальніше...

Путивльський педагогічний фаховий коледж має укриття!


   Головною передумовою навчального процесу в воєнний період є наявність та задовільний стан укриття. На жаль, на початок 2022/2023 навчального року у Путивльському педагогічному фаховому коледжі бомбосховища, яке б відповідало нормам, не було. Проте завдяки спільним зусиллям усього колективу ми змогли побудувати таке необхідне в умовах сьогодення укриття.

Детальніше...