mega888

10 золотих правил безпеки в Інтернеті

Детальніше...

Насильство починається з дрібниць. Звернися по допомогу.

Детальніше...

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ /ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯСТАТУСУ ТАКОЇ ОСОБИ

Детальніше...

28 січня — Міжнародний День захисту персональних даних

   
   Ми живемо в еру цифрових технологій, коли персональні дані про особу збираються усіма і скрізь. Наш комп’ютер, смартфон і майже кожен інший гаджет, підключений до Інтернету, збирає дані, включаючи навіть смарт-годинник. 
Міжнародний день захисту персональних даних відзначається кожного року 28 січня як нагадування про небезпеку, що може торкнутися персональних даних кожної людини у мережі Інтернет.

Детальніше...

10 точних фактів про наркотики

Детальніше...

Психологічний тренажер для підлітків

   В Україні працює тренажер для психологічної підтримки підлітків.
 
   Запуск тренажера для психологічної підтримки підлітків в Україні є важливим кроком для забезпечення доступу до психологічної допомоги та консультацій для молоді.
   Платформа "Happy Mind Help" може надавати важливі ресурси та вправи для підлітків, які стикаються зі стресом, тривожністю, депресією або іншими психологічними викликами. Це є безпечним та дискретним способом отримувати підтримку та інформацію.
   Якщо у вас або ваших близьких є потреба в психологічній підтримці, завжди важливо звертатися до фахівців у цій сфері. Але онлайн-ресурси можуть служити корисним доповненням до професійного консультування. 
   Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням.
 
 

«Успішний успіх» та як його досягти   Категорія «успіху» є настільки актуальною та важливою, наскільки неоднозначною та суб’єктивною. Філософи, психологи, педагоги, економісти, бізнесмени, підприємці, домогосподарки, спортсмени… прагнуть до успіху.

Детальніше...