Державний іспит зі спеціалізації на шкільному відділенні

   Розкриття основних теоретичних знань з інформатики, методики викладання інформатики в початковій школі, уміння аргументувати свої відповіді, а також уміння застосовувати ці знання у процесі проведення фрагментів уроків з інформатики, ефективно використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології - саме це демонстрували випускники шкільного відділення 4 курсу, групи «А» Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В.Руднєва під час державного іспиту зі спеціалізації, який відбувся 16 червня.

Детальніше...

Успішне складання Державної атестації на дошкільному відділенні


   Державна атестація – це завершальний етап навчання в коледжі, надзвичайно важливий момент для випускників, які підтверджують рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

Детальніше...

«Українська в соцмережах» (творче спілкування)

     Під такою назвою у рамках проведення декади ЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література) викладачем Світланою Пилипенко було проведено творче спілкування зі студентами дошкільного відділення.

Детальніше...

ДЕРЖАВНУ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ РОЗПОЧАТО…

   Виявлення ґрунтовних теоретичних знань з педагогіки та методик початкового навчання, вдале вирішення практичних завдань, досконале володіння навичками ораторського мистецтва – саме такі здібності демонстрували випускники Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва під час складання комплексного державного екзамену, якій відбувся 10 червня згідно з графіком навчального процесу.

Детальніше...

СТАРОСТАТ: ЗАСІБ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

   Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує здобувачів освіти і функціонує з метою забезпечення студентами своїх обов’язків та захисту їх прав, сприяє гармонійному розвитку студентства.

Детальніше...

Оголошення про відновлення дистанційного навчання

 

Детальніше...

І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка   У перший день листопада традиційно розпочалася декада ЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література). Урочисте відкриття І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка ознаменувалоїї початок.

Детальніше...