Останні події

ФУТБОЛЬНІ БАТАЛІЇ

   1 червня на стадіоні коледжу відбулись змагання з міні-футболу, присвячені Дню захисту дітей. В них взяли участь 3 команди: команда викладачів фізичного виховання, студентів 3 курсу, групи «Д» та 2 курсу, групи «Д».
   Жеребкуванням першими  на футбольне поле вийшли викладачі  та студенти 3-Д. З рахунком 6:1 перемога була за командою викладачів. В другій зустрічі зустрілися збірна групи 2-Д та 3-Д. З рахунком 6:1 перемогла команда групи 2-Д.
   В останній грі з рахунком 5:1 перемогла команда групи 2-Д у складі Костянтина ПОНОМАРЕНКА, Мирослава КУЛИКА, Андрія ПОЛЯТИКІНА, Руслана МАНЖАРОВА.
   Команда викладачів у складі Артема ФАТЕЄВА, Олексія ШЕВЦОВА, Віктора ОСАДЧОГО, Миколи ОСАДЧОГО була другою.
Детальніше...

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2023: ПЕДАГОГ – ПРОФЕСІЯ НА УСЕ ЖИТТЯ!

   Цієї неділі мешканці міста та його гості мали можливість долучитися до «Ярмарку вакансій 2023», який проводив колектив Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва, бо сучасне суспільство потребує висококваліфікованих спеціалістів.
   Присутніх особливо надихала атмосфера свята, що панувала на локаціях, створених провідними педагогами закладу. Путивляни та гості знайомились зі спеціальностями, які пропонуються закладом майбутнім абітурієнтам.
   Присутні мали можливість долучитись до проведення майстер-класів з арт-дизайну, арт-терапії, руханок безпеки, створення вишиванки, розіграшу лотереї, кошти від якої будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.
Детальніше...

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ – ЩЕ ОДНА СХОДИНКА У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ!

   Написання та захист курсових робіт є важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців. 
   22 – 25 травня відбувся захист курсових робіт студентів випускних груп спеціальностей 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, 017 Фізична культура і спорт, 231 Соціальна робота. Всі роботи були виконані з дотриманням методичних рекомендацій та допущені до захисту. 
   Результати захисту показали, що здобувачі освіти не лише на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, а й уміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних завдань, що є необхідною умовою становлення їх як фахівців. 
Детальніше...