Останні події

Юність, сповнена надії

Їх – юних сміливців, лиш жменька була  
Із серцем зі сталі і духом з граніту.
О, велич летіла у вічність з їх лав
І чин їх навіки став юності міфом.

Михайло Дяченко 

     105 років тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ багаточисельної армії більшовиків.

Детальніше...

Історія скорботи та героїзму

   27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. 1 листопада 2005 року  Генеральна асамблея ООН прийняла Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Детальніше...

Навчаємося задля Перемоги

   2022 рік був складним роком для освіти, для педагогів та особливо – для учнів і студентів. Та попри все освітній процес триває, а діти продовжують навчатися і завзято здобувати знання. І зараз це найголовніше їхнє завдання. 
Детальніше...