mega888

Останні події

АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ – ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП НАВЧАННЯ В КОЛЕДЖІ

   Атестація здобувачів фахової передвищої освіти ─ це процедура встановлення відповідності результатів навчання вимогам освітньо-професійної програми.
   Цикл проведення кваліфікаційних іспитів тривав з 11.06.2024 р. і завершився 26.06.2024.р. для випускників спеціальностей 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, 017 Фізична культурі і спорт.
   Кваліфікаційний іспит дозволив оцінити знання, сформованість фахових компетенцій, якими повинен володіти випускник фахової передвищої освіти навчального закладу за відповідною освітньо-професійною програмою.
   Екзаменаційна комісія  високо оцінила теоретичну підготовку здобувачів освіти, їх практичні уміння й навички та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.
   Успішне складання іспитів – показник якості професійної підготовки спеціалістів у коледжі.
   Вітаємо випускників та бажаємо успіхів на професійній ниві!

Детальніше...

ВЕЛОПРОБІГ ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ


   05.06.2024 р. відбувся велопробіг, присвячений Дню народження Сергія Проневича Героя України, випускника Путивльського педагогічного фахового коледжу  імені С.В. Руднєва.
   Студенти відвідали місця,  де Сергій займався легкоатлетичним кросом. Під час зупинок вони пограли в піонербол, міні-футбол.
   Даний захід – вшанування пам’яті Сергія та всіх  випускників, які загинули за незалежність неньки-України.

 Керівник фізичного виховання Віктор Осадчий

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ - НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

   27 травня відбулося засідання педагогічної ради, на якому обговорювались актуальні питання сьогодення.
   Актуальним питанням було і залишається виховання патріота своєї держави, справжнього громадянина та захисника. В коледжі це реалізується через викладання предмету «Захист України» та національно-патріотичне виховання. Дане питання висвітлювали на педагогічній раді заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька, голова циклової комісії фізичного виховання Віктор Осадчий, методист Людмила Гойко та керівник методичного об’єднання класних керівників Наталія Кисла.
   Підготовка до акредитації та підсумовування результатів моніторингу реалізації освітньо-професійної програми - крок до подальшого розвитку закладу, підготовка якісних фахівців та пропагування занять спортом. На нараді з даного питання доповідали заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька, завідувач відділенням Юлія Стьопочкіна, голова циклової комісії фізичного виховання Віктор Осадчий.

Детальніше...