Останні події

ПАМ’ЯТАЄМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

   20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
   Студенти третього курсу, групи «А» під час заходу «Пам’ятаємо подвиг героїв Небесної сотні» вшанували патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Детальніше...

УКРАЇНО, ТВОЯ СИЛА В ЄДНОСТІ

   У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.
   Ми, коледжанська спільнота Путивльського педагогічного фахового коледжу, пишаємося що наша Батьківщина – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного з нас. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння та не знаєш історії свого народу.
   Ми впевнені, що саме в єднанні наша сила і міць! І свідченням цього є наша активна позиція, яку сьогодні демонструємо, долучившись до патріотичного флешмобу «Україно, твоя сила в Єдності» до Дня єднання України.
   Кожного дня дякуємо всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять Україну. А перед тими, хто віддав своє життя за Батьківщину, схиляємо голови.
   Ми всі хочемо жити щасливо, а щастя любить сильних. Ми ніколи не вміли здаватися й не збираємося цьому вчитись!

З Днем єднання, Україно!

  Детальніше...

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В ОСВІТІ»

   Штучний інтелект в освіті робить глобальні зміни неминучими. Він увірвався в життя освітян з відкриттям доступу до сервісу ChatGPT у листопаді 2022 року, а технології штучного інтелекту, що лежать в основі ChatGPT, існують уже не один десяток років. Наявність величезних обсягів даних, поєднана з відкритістю доступу, створила безпрецедентну хвилю інтересу до ChatGPT з боку студентів.
   Що ж такого неймовірного в можливостях цього сервісу, який так швидко став незамінним асистентом у багатьох задачах? На це питання знаходили відповіді студенти-першокурсники разом з викладачем Галиною Макаренко під час інформаційного дайджесту «Штучний інтелект в освіті». 

Детальніше...