ЯК РОЗПІЗНАТИ НЕБЕЗПЕЧНІ СУБКУЛЬТУРИ

   Останнім часом у мережі Інтернет все частіше можемо побачити інформацію про прихильників молодіжних субкультур та поширення їх серед підлітків, які ще не можуть самостійно реалізувати свої бажання. Для свого самоствердження та своєї самореалізації вони знаходять своє місце у молодіжному угрупуванні Задля цього підлітки об’єднуються у неформальні групи.
   З метою ознайомлення педагогів з поняттям «субкультура», «молодіжна субкультура», «неформальний рух» та застереження підлітків від необдуманих вчинків, соціальним педагогом коледжу Іриною ПОДШИВАЙЛОВОЮ проведено консультацію для викладачів «Як розпізнати небезпечні субкультури».
Детальніше...

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ІНСПЕКТОРОМ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ «ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВЧИНЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ І АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ»

   Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у молоді уміння приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
   За ініціативи психологічної служби коледжу з метою профілактики правопорушень серед студентської молоді 15 березня 2023 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти коледжу з інспектором ювенальної превенції Денисом ВОВКОМ.

Детальніше...

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ У 2023 році

   День безпечного Інтернету - унікальна можливість для проведення заходів з безпеки онлайн. Тренінг «Подорож в країну On-ландія» ще раз нагадав правила користування Інтернетом, оскільки українці щодня стикаються з дезінформацією, інформаційними атаками, зламом акаунтів.
   Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними!
Детальніше...

ТУРНІР-ГРА «ЗНАВЦІ ПРАВА»

   На сьогоднішньому етапі формування громадянського суспільства в нашій державі на чільному місці знаходиться проблема виховання громадянина України, здатного жити у правовій державі. З цією метою соціальним педагогом коледжу Іриною Подшивайловою була проведена турнір-гра «Знавці права», яка допомогла здобувачам освіти  розібратися і орієнтуватися у багатоманітному світі правових відносин та не розгубитися у складних ситуаціях, що можуть виникнути у житті.

Детальніше...

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

   У День Святого Валентина 14 лютого закохані вітають свої другі половинки з цим найромантичнішим святом. Студенти нашого коледжу долучись до вітань і подарували свою любов батькам, родині, рідній мові, Україні та нашим захисникам!
   Також здобувачі освіти коледжу прийняли участь в інтелектуально-розважальному змаганні «Любов у кожній літері». Взаємопідтримка та взаємовиручка стали запорукою успіху. Студенти, поринувши в історію свята та застосовуючи свій інтелект та ерудицію, дружно та злагоджено вирішували завдання, розв'язували ребуси, складали акровірші.
   Бажаємо з почуттям закоханості зустрічати кожен день. І нехай будь-яка любов завжди буде взаємною!
Детальніше...

«ФЕЙКИ І МАНІПУЛЯЦІЇ: ЯК ЗАХИСТИТИСЬ ВІД ВОРОГА В ІНФО - ПРОСТОРІ»   Тренінг під такою назвою був проведений для здобувачів освіти практичним психологом Юлією Бараннік  з метою розвитку вміння раціонально підходити до споживання інформації, вміти її аналізувати, не піддаватися маніпуляціям. Учасники ознайомились з інструментами для перевірки на достовірність як текстової інформації, так і візуального матеріалу – фото, відео- та інфографіки.

Детальніше...

Відеозастереження «Особисті кордони: де починаються й що робити, коли їх порушують»

   На фоні популяризацїї теми психічного здоров’я люди стали все частіше замислюватись щодо особистих кордонів: де закінчується особистий комфорт і де починається посягання на твоє "я". 
   Дуже важливо усвідомити проблему відсутності кордонів - усвідомлення перший важливий крок до їхнього встановлення. Варто зазначити, що особистістісні кордони напряму пов’язані з нашими людськими правами, але вони ними не є.
   А що з цим робити - перегляньте у відео!!!
Детальніше...