mega888

21 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ (INTERNATIONAL HUG DAY)

  21 січня весь світ святкує чудове свято – Міжнародний день обіймів (International Hug Day). Вчені довели, що справжні теплі обійми допомагають покращити роботу нервової системи, впоратися з життєвими негараздами та просто роблять людей щасливішими.
   Напередодні свята колектив коледжу долучився до флешмобу «Обійму Україну душею». Навіть якщо ваша близька людина перебуває далеко, «обійняти» її можна теплими словами і приємними вітаннями.

Обійми здатні творити чудеса!
 

Детальніше...

Правовий QUIZ

   В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та до Міжнародного дня прав людини проведено «Правовий QUIZ». Сьогодні правові знання стали невід’ємною частиною багатовимірного простору інформації для будь-якої освіченої людини. Зігравши в квіз, здобувачі освіти отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості, яскравих вражень і гарного настрою!
ПРАВА ЛЮДИНИ - ПОНАД УСЕ! 
 
Соціальний педагог Ірина ПОДШИВАЙЛОВА
Детальніше...

Моє ментальне здоров'я

   Сьогодні тема ментального здоров’я звучить на усіх рівнях - від регіонального до міжнародного. Питання «Ти як?» звучить голосами урядовців, перших леді та джентльменів, експертів і всіх українців.
   Свої думки здобувачі освіти з даної теми висловили під час психологічного гайду «Моє ментальне здоров'я» та отримали корисні, дієві поради.
Детальніше...

ВІД АДАПТАЦІЇ ДО УСПІХУ

   Адаптація студента-першокурсника - це складний довготривалий, а інколи гострий і болісний процес, обумовлений необхідністю відмови від звичного оточення, зміною звичних стереотипів навчальної діяльності, що впливає на розвиток особистості майбутнього професіонала. 
   Перший курс може стати точкою опори для здобувачів освіти, а може призвести до різних деформацій у поведінці, спілкуванні та навчанні, адже саме на першому курсі формується ставлення молодої людини до навчання, майбутньої професійної самореалізації.
   З метою узагальнення інформації щодо особливостей перебігу адаптації студентів нового набору до навчання в коледжі, визначення характеру труднощів, які створюють перешкоди у проходженні адаптації; вироблення спільної системи заходів та визначення спільної педагогічної позиції щодо взаємодії зі здобувачами освіти в освітньому процесі в коледжі відбувся психолого-педагогічний консиліум.
Детальніше...

СТУДЕНТИ МАЮТЬ БУТИ ЗАХИЩЕНИМИ ВІД БУЛІНГУ!

   В останній місяць вересня в коледжі вже традиційно проходять разноманітні інформаційно-просвітницькі заходи у рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Цьогоріч заходи були проведені в форматі офлайн та онлайн та спрямовані на підвищення рівня обізнаності про явище булінгу серед студентської молоді, зниження толерантності до насильницької поведінки та залучення всіх учасників освітнього процесу до створення безпечного освітнього середовища. 
   Психологічною службою коледжу проведено інформ-реліз «Кібербулінг: безпеки спілкування», заняття у рамках Національного антибулінгового уроку від ГО «Не цькуй», тренінг «Як не стати жертвою». Висвітлені відеопоради для педагогів «Якщо ти жертва мобінгу», створена інфографіка для батьків «Захистить дитину від булінгу». Серед здобувачів освіти проведено арт-простір (конкурс малюнків) «Безпечне середовище очима студентів».
Детальніше...

ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ РОЗУМІННЯ ТОГО, ЩО ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО БУТИ НЕ ТАКОЮ, ЯК ІНШІ

   У рамках відзначення Міжнародного Дня Толерантності та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських, моральних цінностей, розвитку почуття емпатії, терпіння, доброти та поваги з 13 по 17 листопада 2023 року проведено «Тиждень Толерантності».
   Активними учасниками та організаторами заходів разом з психологічною службою стали лідери студентського самоврядування. План проведення «кольорового тижня» був насичений та різноманітний. Тематичні заходи подарували учасникам освітнього процесу відчуття єдності у площині добра та відповідальності, безпеки й гармонії.
   Аби досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти та бійки, кожному доцільно сформувати у собі толерантність. Кожен свідомий громадянин повинен усвідомлювати, що право жити у вільній державі потрібно цінувати і шанувати. Щоб бути гідним, потрібно бути толерантним!
Детальніше...

21 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

   Міжнародний день Миру відзначають в усьому світі.  Для когось мирне життя - це буденність, а для українців - це мрія. 
   З нагоди Міжнародного дня Миру та з метою виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, національної гордості, формуванню активної життєвої позиції в коледжі психологічною службою спільно зі студентами-волонтерами проведено акцію «Україна бажає Миру!» та квест-гру «Ми єдині! Ми – за мир!». 
   На базі бібліотеки коледжу оформлено книжкову виставку «Разом заради миру», де представлені науково-популярні, довідкові видання та статті з періодичних видань, в яких розглянуто значення збереження миру для забезпечення стійкого прогресу людства. Подана інформація про історію українського народу, його традиції та воєнне сьогодення.
Детальніше...