mega888

Корисні поради для успішного працевлаштування


...

Детальніше...

Ресурси пошуку роботи

   На сьогоднішній день в інтернеті представлено безліч ресурсів щодо пошуку роботи. Ми підібрали для вас ті ресурси, на яких розміщено навчальні курси для успішного працевлаштування, а також перелік найбільш популярних веб-сайтів з пошуку роботи в Україні.
   1. Освітній портал Державної служби зайнятості skills.dcz.gov.ua: Доступний курс «Успішне працевлаштування: що потрібно знати?», відеолекції «Створення резюме на сайті»; «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни власний бізнес», «Професійне навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ».
   2. Портал «Дія. Цифрова освіта». Серіал «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн» https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment. Це відверта розмова про працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку: історії, поради, помилки. Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, Happy Monday і Фонду «Східна Європа».
   3. Громадський проект «Prometheus» https://prometheus.org.ua/ проводить масові відкриті онлайн-курси на безоплатній основі.
   4. Skills academy – соціальна мережа нового покоління, що пропонує навчання та працевлаштування.
   5. Work.ua – найбільший в Україні сайт відповідної тематики, зараз тут доступно понад 80 тисяч вакансій.
   6. Rabota.ua – другий за популярністю сайт, безліч вакансій, окрема можливість знайти першу роботу.
   7. Jobs.ua– портал по працевлаштуванню та освіті в Україні. Ви можете створити власне резюме, заповнивши зручну форму і отримувати нові вакансії на e-mail або rss.
   8. Trud.gov.ua – найбільша база з підбору персоналу та пошуку роботи, інтегрована з даними служби зайнятості з усієї України.
   9. JOB.ukr.net – сайт із працевлаштування. На ньому присутні вакансії провідних компаній. Є можливість створення резюме за допомогою спеціальної  форми і отримання вакансій через e-mail розсилку.
   10. Studlava.com - пропозиції підробітку, стажувань чи кар’єрного старту, що не вимагають попереднього
досвіду. 

   Перед тим, як обирати той або інший спосіб пошуку роботи або ж кар’єрного зростання, рекомендуємо також почитати відгуки на спеціальних сайтах, де теперішні або колишні працівники діляться власними враженнями від працедавців, колективу та самої роботи аби обрати те, що підходить саме для вас.