Краса врятує світ

Краса розуму викликає здивування,

краса душі – повагу.

Бернар де Фонтенель

"Краса врятує світ!". Проте з цим твердженням багато хто не погоджується хоча, людство завжди тягнулося до краси та естетики. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня всюди проводяться конкурси краси.

До цього  прекрасного, феєричного  дня долучилися і студентки – красуні Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва. Це свято стало традицією в нашому закладі. У внутрішньому дворику, де проводився конкурс краси, панувала святкова атмосфера, лунали бурхливі оплески від вболівальників. Обличчя красунь сяяли від задоволення, очі світилися щастям, на устах – щирі посмішки. Краса робить світ кращим, яскравішим.
   Вітаємо всіх з Міжнародним днем краси. Бажаємо бути прекрасними, щасливими, яскравими і квітучими.