Мовний флешмоб «В землі віки лежала мова»

25 листопада 2022 року під гаслом «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну, любіть» відбувся віртуальний флешмоб, присвячений Дню писемності та мови. Учасниками його були студенти 2 курсу та випускники нашого коледжу   спеціальності «Початкова освіта».    Любов до мови, до України, прагнення плекати, досліджувати, удосконалювати рідне слово – запоруку духовного становлення особистості – спонукали учасників віртуального заходу створити відеочеленджі за мотивами поетичних творів Г. Британ, М. Ткача, П. Глазового, Л. Костенко, що стали основою відеопроекту «В землі віки лежала мова».
   До учасників віртуального флешмобу звернулась організатор заходу, викладач української мови та літератури, Людмила ДЕРЮГІНА та його ведучі – Анна БЕЗВЕРХА, Анна ТИМОЩЕНКО, які познайомили глядачів із історією рідної мови, наголосили на духовності її витоків, багатстві, красі. Відеокліпи пісень К. Бужинської «Україна – це ми», Т. Піскарьової «Музика рідного дому» сприяли піднесенню патріотичного духу глядачів віртуального заходу.
Викладач української мови та літератури Людмила ДЕРЮГІНА