Виховна робота

Виховна робота в коледжі будується на принципах послідовності, систематичності та єдності дій курсових керівників з усіма учасниками навчально-виховного процесу: адміністрацією закладу, керівниками колективів художньої самодіяльності, керівниками практики, органами студентського самоврядування, Радою з профілактики правопорушень, працівниками бібліотеки, вихователями гуртожитків, батьками студентів. Керівники навчальних груп виховують в студентів чітку громадянську позицію, власну світоглядну систему, забезпечують усвідомлення ними соціальної важливості обраної професії. В академічних групах проведені виховні години: “Який він, наш колектив?”, “Що ти знаєш про Євросоюз?”, “Що значить бути людиною?”, “Мій життєвий вибір”, “Всім серцем свою Україну любіть”, “Моє здоров’я – здоров’я нації”, “Мій край – моя історія жива”, “Поспішаймо творити добро”, “Епатаж як спосіб життя”, “Конверт життєвих ситуацій”, інтелектуальний ринг серед студентів відділень. Важливу роль в організації роботи зі студентами відіграють презентації навчальних груп, кожна з яких відзначається самобутністю та оригінальністю проведення.

У коледжі діють колективи художньої самодіяльності й розвитку творчих здібностей молоді: оркестр народних інструментів, ансамбль ложкарів, вокальний ансамбль юнаків, ансамбль баяністів, хоровий колектив, танцювальні колективи «Орхідея» і «Сучасний стиль», оркестр духових інструментів, вокально-інструментальний ансамбль, гурток «Шанувальники музики», студія образотворчого мистецтва «Творчість», кіноклуб «Кіноман», Школа ведучих, гурток «Господарочка», Школа «Волонтер», гурток «Шляхами історії», клуб «Патріот», Клуб любителів літератури. Така різноманітність організаційних форм дозволяє всебічно охопити студентську молодь у позанавчальний час, забезпечує реалізацію потреб студентів у розвитку творчих здібностей та інтелектуального потенціалу, сприяє виявленню обдарованої молоді.

Ефективність цього напрямку виховної роботи засвідчує те, що колективи художньої самодіяльності коледжу є одними з кращих у місті, студенти здобувають перемоги у регіональних, міських, Всеукраїнських конкурсах. Творчий колектив студентів коледжу зайняв ІІ місце в номінації «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» в зональному етапі обласного ювілейного 16 фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна 2012». Петрушенко М. – лауреат ІІ премії, нагороджена дипломом Х Всеукраїнського національного фестивалю мистецтв «Українська родина», що проходив у м. Києві, організований Міністерством культури України, творчою спілкою «Асоціація діячів естрадного мистецтва України, Національною радіокомпанією України.