ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА

З інтервалом у тиждень в обласному центрі відбулися два престижні конкурси –  ІІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етап ХІVМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.
   У першому конкурсі почесне І місце посіла студентка 3 курсу, групи «А» Безверха Анна (Викладач – Жидкова Т. І.).
   А вже в другому здобули подвійну перемогу – два других місця (Безверха Анна – викладач Жидкова Т. І. та Дзиціна Людмила – викладач Бабій Т. М.).
   Проведення цих щорічних конкурсів сприяє успішній реалізації завдань мовно-літературної освіти студентів, формуванню комунікативної компетентності та вихованню культуромовної особистості фахівця.

Бажаємо, щоб рідне слово було для вас духовним джерелом життя і оберегом. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності. Плекайте у душі любов до материнської мови. Бережіть рідне слово, бо в ньому високий дух пращурів, сила сьогодення і поступ у майбуття!