Хай буде мирна весна!

Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. Нині весняна толока була особливою. В цей складний для нашої країни час всі згуртувалися і дружнім колективом сплели сітку для наших захисників. Це не просто сітка, а оберіг, який допоможе наближенню нашої  перемоги: в неї вплетені молитви, подяка і турбота.

Крім того, коледжани долучилися до акції Путивльської ОТГ «ВИСАДЖУЄМО ДЕРЕВА РАЗОМ» та посадили 50 саджанців  червоного дуба біля гуртожитку коледжу. Всі отримали задоволення від плідної співпраці, від розуміння того, що кожен віддав невеличку частинку своєї душі задля оновлення рідного краю, а разом з тим -  і всієї країни.
   Ніхто за нас не наведе порядок на нашій землі. Тож не будьмо байдужими, подбаймо про чистоту і красу рідного краю!

Віримо  в добро! Віримо в нашу перемогу! Віримо в наших захисників!

Хай буде мирна весна!
Хай буде мирна Україна!