ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні відбувся Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.
   Організовані заходи у межах навчального закладу були підпорядковані загальній темі - «Особливості безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану».
   Студенти коледжу повторили правила безпеки на дорозі у ролі пішохода, пасажира, велосипедиста, водія мопеду чи мотоцикла. Ознайомились з особливостями поведінки в умовах повітряної тривоги, комендантської години, відсутності освітлення. Узагальнили правила проходження блокпостів, особливі правила заборони ведення відео й фотофіксацій та викладання таких відеозаписів у соціальних мережах. Вивчили правила поведінки у разі переміщення у складі колони,  щодо поводження з незнайомими та підозрілими предметами на узбіччі та інших місцях. Важливою інформацією сьогодення стало надання домедичної допомоги.
Викладач безпеки життєдіяльності Микола Тищенко