Останні події

Свято, яке об’єднує сучасних, креативних, активних та творчих молодих людей!


     Самоврядування  – це унікальна можливість для студентів побачити роботу керівного складу коледжу «з середини», спробувати самим долучитися до створення комфортних умов освітнього процесу, осягнути великий об’єм роботи та внести свої нові креативні ідеї.

     Студентська родина Путивльського педагогічного фахового коледжу є беззаперечно талановитими, креативними та натхненними представниками найпрогресивнішої частини суспільства!

     Мрія кожного студента-  відчувати себе керівником та розуміти, як це керувати навчальним  закладом. Щороку мрії наших студентів здійснюються. Якщо ви думаєте, що це все тільки формальність, то ви помиляєтесь. Протягом Тижня студентського самоврядування, що традиційно проводитьсядо Дня студентів,здобувачі освіти Путивльського педколеджу дійсно мають право приймати рішення та уповноважені давати накази, розпорядження підлеглим структурним підрозділам.
     Цього року активні студенти знову взяли на себе обов'язки адміністрації коледжу та вирішували поточні питання хоча й в дистанційному форматі. Але це не стало перешкодою для дублерів - вони змогли відповідально, креативно спланувати робочий тиждень та  отримали новий досвід і яскраві враження, відмінно впоравшись зі своїми обов’язками!А на підсумковій конференції студенти відверто зізналися, що «бути керівником досить важко, адже процес вимагає повної самовіддачі». Висловлюємо подяку всім учасникам Тижня студентського самоврядування! Бажаємо успіхів, натхнення й невичерпних творчих і професійних ідей!
 

Шановні наші студенти!  
Пам’ятайте, ви – майбутнє і надія країни!  
Ми пишаємося вами!

    

    

    

    

    

    

    

    

     

 
 
 
 
 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.