mega888

4 КВІТНЯ - ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАТО

   Основним і незмінним завданням НАТО є захист свободи і безпеки усіх членів Альянсу політичними і військовими засобами.
   НАТО прагне гарантувати тривалий мир в Європі на ґрунті спільних цінностей своїх держав-членів, а саме: особиста свобода, демократія, права людини і верховенство права. Ці спільні цінності об'єднують розмаїту групу членів Альянсу по обидва боки Атлантики, а НАТО уособлює трансатлантичний зв’язок між ними, завдяки чому виникає непорушний зв'язок між безпекою європейських і північноамериканських членів Альянсу. В основу НАТО покладено принцип колективної оборони, який означає, що напад на одну з держав-членів Альянсу вважається нападом на них усіх. Тобто, жодна з держав-членів НАТО не повинна покладатися лише на спроможності своїх збройних сил для забезпечення основоположних потреб у галузі національної безпеки. Внаслідок цього між членами Альянсу виникає відчуття спільної безпеки, що сприяє стабільності на євроатлантичному просторі.

Детальніше...

ВIРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ «ENGLISH SPEAKING COUNTRIES»


  В процесі вивчення англійської мови важливим етапом є безпосереднє знайомство з національностями, що є носіями цієї мови для усвідомлення культури, традицій, національних символів, а також лінгвістичних особливостей.

Детальніше...

МИ ЄВРОПЕЙЦІ, БО МИ УКРАЇНЦІ!

   9 травня в Європейському Союзі та інших країнах святкується День Європи, що свідченням миру та єдності на континенті. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.
   18 квітня 2022 р. Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу, зазначивши, що це один з етапів до вступу у ЄС  для нашої держави.

Детальніше...

Нас знають у всьому світі - We are known all over the world

   20 травня  студенти 1 курсу, групи «А» і викладачі Ліана МЕЛЬНИК та Микола ТИЩЕНКО провели онлайн захід, присвячений Дню вишиванки. Викладач Ліана МЕЛЬНИК розповідала англійською мовою про відомі українські пісні та вірші видатних поетів, перекладених англійською мовою. Студенти виконали ці твори цими двома мовами. Викладач Микола ТИЩЕНКО надавав допомогу студентам у підготовці та виконанні музичних творів.

Детальніше...

Міжнародний день «Книги рекордів Гіннеса»

 

Детальніше...

Мандруючи європейськими містами

   Побувати в цікавих і незвичайних місцях, насолоджуючись колоритом і самобутністю закордонних пейзажів, хочеться завжди. Але погодьтеся, щоб поїхати відпочивати за кордон, потрібен час, обов'язковий пакет документів та певна сума грошей, а поєднати одночасно ці три пункти можна не завжди. Проте існує прекрасна альтернатива таким подорожам – віртуальна екскурсія, коли можна не  покидати  межі рідної країни.

Детальніше...

А вам слабо?


   Минулий тиждень  видався дуже насиченим на свята.  В нашому навчальному закладі  активно, весело та креативно відсвяткували День Європи. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. 

   У  коледжі відбулися  цікаві заходи. Відеомарафон «Все про Європу: читай, слухай, подорожуй» дав змогу коледжанам ще раз ознайомитися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які до нього входять та традиціями, пов’язані зі святкуванням Дня Європи в Україні.
   Для студентів 1 та 2  курсу підготовлено та проведено тест-драйв  «Я - частина сім'ї, ми - частина Європи», під час якого студенти давали відповіді на цікаві запитання щодо географічного розташування країн Євросоюзу, історію, національні та культурні традиції деяких країн.

Детальніше...