mega888

ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

   7 травня відбулося планове засідання методичної комісії класних керівників академічних груп, яке розпочалося хвилиною мовчання з метою вшанування пам’яті полеглих воїнів, зокрема випускників коледжу.
   Наставниця здобувачів освіти групи «1-Є» Ірина Счастливцева поділилась досвідом організації інформаційно-ресурсного забезпечення виховного процесу в умовах змішаного навчання та діджиталізації суспільства. Соціальний педагог коледжу Ірина Подшивайлова поінформувала класних керівників про технологізацію волонтерської роботи в сучасних умовах, підтримку та сприяння в реалізації волонтерських проєктів.
   Студентське самоврядування відіграє важливу роль у формуванні лідерських якостей студентів. Координатор студентського самоврядування коледжу Діана Неспанова розповіла про особливості організації його роботи в коледжі, висвітливши проведені та заплановані заходи.

Детальніше...

ЗАВЖДИ ПОРУЧ

   Здобувачі освіти наразі навчаються в дуже непростих умовах, які диктує сьогодення. Завдання наставників академічних груп полягає у тому, щоб надавати інформаційну, психологічну, консультаційну підтримку, а також здійснювати виховний процес у своїх групах.
   24/7 керівники груп перебувають на зв’язку зі студентами, які в будь-яку хвилину можуть звернутися до свого наставника за порадою, інформацією, підтримкою як щодо навчання, так і щодо життєвих обставин, в яких опинилися здобувачі освіти.
   23 січня відбувся педагогічний консиліум наставників академічних груп. На початку засідання були окреслені напрямки виховного процесу на другий семестр та  узагальнена його нормативно-правова база.
   Психолог коледжу Юлія Бараннік надала дієві поради, посилання для здійснення психологічної підтримки здобувачів освіти.

Детальніше...

ПОШУК ДІЄВИХ СПОСОБІВ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТІВ

   Кінець семестру – один із найвідповідальніших періодів у навчанні студентів. Наразі пріоритетним завданням наставників академічних груп є допомога здобувачам освіти у менеджменті та моніторингу їхнього навчального процесу. 
   Заступник директора з навчальної роботи, завідувач відділенням та ментори студентських груп коледжу зібралися на чергове засідання методичної комісії класних керівників для обговорення попередніх результатів семестру та шляхів мотивації студентів у якомога кращих показниках. 
   Одним із нагальних питань зібрання було працевлаштування майбутніх фахівців, які закінчують навчання в коледжі цього навчального року.
Детальніше...

План роботи методичної комісії класних керівників навчальних груп та вихователів гуртожитку на 2023/2024 н.р.

Детальніше...

ОСОБИСТІСТЬ ВИХОВУЄТЬСЯ ОСОБИСТІСТЮ

ОСОБИСТІСТЬ ВИХОВУЄТЬСЯ ОСОБИСТІСТЮ
Шалва Амонашвілі
   Важко переоцінити особистий приклад наставника академічної групи. Він повинен бути взірцем професіоналізму, патріотизму, людяності, благородства, володіти набором компетентностей для успішного здійснення виховання та навчання студентів. 
   Але як не втратити жаги до вдосконалення, творчості, інновацій? Як педагогові залишатися стресостійким, витривалим, працьовитим в складних життєвих обставинах? Як не вигоріти представникові професії «людина-людина»? Наставники академічних груп отримали відповіді на ці та інші питання від практичної психологині коледжу Юлії Бараннік під час групового консультування з елементами тренінгу «Профілактика професійного вигорання».
Детальніше...

НАСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

   29 серпня відбулося настановче засідання методичного об’єднання класних керівників,  яке розпочалося хвилиною мовчання в знак вшанування пам’яті полеглих захисників України. 
   Завідуюча відділенням Юлія Стьопочкіна познайомила присутніх з формою навчання на найближчий період та безпековою складовою навчального процесу. Інженер з техніки безпеки Руслан Манжаров довів до відома класних керівників алгоритм дій студентів очної та дистанційної форм навчання під час сигналу «Повітряна тривога». 
Детальніше...

Методична комісія класних керівників та вихователів гуртожитку у 2022-2023 н.р.

Детальніше...