Вітаємо з перемогою

З 25 по 27 грудня 2021 р. в Сумській  дитячій юнацькій спортивній школі № 1  пройшла відкрита першість з баскетболу серед юнаків та дівчат «Різдвяні зустрічі».

У змаганнях взяли участь спортсмени з Сум, Харкова, Конотопа, Путивля та Талалаївки (Чернігівська область).
   Честь нашого навчального закладу відстоювали студентки Кристина Азаренко – група 2-А, Катерина Троценко – група 1-А, Анна Луговцова – група 1-Д (тренер Олександр Цвєтков). Вони входили до складу баскетбольної команди  клубу «Партизан» і отримали бронзові нагороди.
   Адміністрація коледжу вітає викладача фізичного виховання Олександра ЦВЄТКОВА та його спортсменок з високими досягненнями на обласних змаганнях та бажає подальших перемог.

Керівник фізичного виховання - Віктор ОСАДЧИЙ