ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ СУМЩИНИ

23 травня 2023 року відбулись змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті Героя Сумщини Серія ПРОНЕВИЧА, випускника 2015 р. Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
   В змаганнях брали участь близько 70 учасників, віком від 6 до 20 років. Для молодших хлопців та дівчат була запропонована дистанція 250 м. Для дорослих - 500 м.
   Беручи участь у змаганнях, учасники забігу вшанували пам’ять рекордсмена України з бігу на 42 км у повній військовій екіпіровці та всіх загиблих воїнів Путивльщини.
   Від педагогічного коледжу та відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.
   Дякуємо викладачам фізичної культури КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» за організацію та проведення змагань.
   Адміністрація коледжу вітає учасників змагань та бажає  подальших спортивних  перемог!