А пам’ять священна

Цього дня традиційно вшановують пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України. Минуло вже 78 років, але і донині не вщухає біль ...

Свято встановлене відповідно до Указу Президента України  від 20 жовтня 2009 року.
З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні.
   Студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу у форматі Mееt-конференції вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, згадали події Другої світової війни, провели анологію із сьогоденням та на необхідності збереження пам’яті про героїв війни.
   Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від фашистів. У серці кожного з нас жива згадка про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Культорганізатор Світлана РЕДВАНСЬКА