mega888

ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО

   Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. 
   У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Станом на жовтень 2023 року визнали Голодомор 1932–1933 в Україні актом геноциду парламенти 28 держав.
   Комуністичний тоталітарний режим через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресій проти незгодних створив для українців умови, несумісні з життям. Тобто розрахунок був на фізичне знищення нашої нації. 
   Через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову – знищити українську націю як таку. 
Детальніше...

ДЕНЬ МУЗИКАНТА У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ

   З метою вшанування всіх, хто так чи інакше пов'язаний з музикою, щорічно 22 листопада відзначається День музиканта. Дата вибрана не випадково, адже в цей день згадується пам'ять святої Сесилії – напівлегендарного персонажа, християнської мучениці. На багатьох картинах середньовічних художників святу Сесілію зображували такою, що грає на арфі або інших інструментах. Дослідники небезпідставно вважають, що саме завдяки цьому її почали вважати покровителькою музикантів.

 
Детальніше...

КОЖЕН СТУДЕНТ БАЖАЄ ЗНАТИ, ДЕ СВОЇ ТАЛАНТИ ПОКАЗАТИ


   Студенти – це не лише активні учасники освітнього процесу, але й особистості, які досягають вражаючих результатів у різних сферах. Пропонуємо на розгляд досягнення і таланти студентських груп нового набору нашої Альма Матер. Ви дізнаєтеся про академічні та спортивні успіхи, участь у проєктах, волонтерській діяльності та інших галузях, де студенти вирізняються своєю вправністю та завзяттям.
   Молодь Путивльського педагогічного фахового коледжу вкотре доводить, що вони не лише майбутнє, але й сьогодення. 
Детальніше...

ВІТАННЯ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

   21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят, встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го. У цьому році відзначаємо перший ювілей Революції Гідності - 10 років.
   Ці знакові події з трагічним скорботним забарвленням символізують боротьбу українського народу за гідне життя у процвітаючій, вільній, демократичній, правовій державі. День Гідності та Свободи став зразком утвердження ідеалів свободи й демократії в Україні. Найсміливіші представники нації впевнено й на весь світ продемонстрували своє прагнення вивести Україну на шлях соціально-економічного, культурного та суспільного розвитку, наслідуючи головні суспільні цінності. Ті події сколихнули весь світ і розбудили повстанський козацький дух українського народу.  Уся світова спільнота була вражена патріотизмом українців.
Детальніше...

ВІД БАНДУРИ ДО ЦИМБАЛ

   Українська пісня та музика є частиною всесвітнього культурного надбання. Саме тому, з метою підвищення загальнокультурного рівня здобувачів освіти, знайомства з красою різних видів мистецтва і тенденцій їх розвитку в Україні в рамках Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Від бандури до цимбал» студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва взяли участь у цьому цікавому та креативному конкурсі.
   Мета цих інтелектуально-музичних змагань – підтримати усіх, хто цікавиться культурою України, поповнити свої знання про музичні інструменти українського народу. Завдяки популяризації фольклорної музики, в наш час багато народних інструментів можна почути на записах сучасних виконавців. Молодь знає, як вони звучать, завдяки таким виконавцям, як KAZKA, Onuka, Джамала, Аліна Паш та багато інших. Цей конкурс допоміг дізнатися про народну музику, дозволив побачити та почути найцікавіші музичні інструменти.
Детальніше...

Інформаційні матеріали до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років

Детальніше...

ДБАЄМО ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

   Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений довірі між людьми, взаємопідтримці та стійкості, покликаний звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини.
   За ініціативи першої леді  Олени Зеленської в Україні реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору.
   Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. До цієї дати викладачем Іриною Опанасенко було проведене відкрите засідання гуртка «Таємниці психології» на тему «Стрес та подолання його наслідків».
Детальніше...