ПОКЛИКАННЯ БУТИ ВЧИТЕЛЕМ

Всесвітній День вчителя, який відзначався в коледжі, об’єднав велику коледжанську родину в свято натхнення, вшанування педагогічних працівників, всіх, чиє покликання бути вчителем.
   У вітальному слові директор коледжу Світлана КОВАЛЬОВА подякувала педагогам, співробітникам, майбутнім вчителям за їх плідну працю, віддане служіння вчительській професії.
   Керівник закладу відзначила колег грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації: Інну ФАТЕЄВУ, викладача математики та інформатики, Юлію БАРАННІК, практичного психолога.
   Грамоти також отримали студенти – майбутні вчителі, які роблять перші кроки педагогічної кар’єри.
   Гість свята – депутат Сумської обласної ради Олександр СЛЮСАР, вручив грамоти педагогам: Тетяні НАЗАРЕНКО, викладачу соціально – економічних дисциплін, Тетяні БАБІЙ, викладачу української мови та літератури, Юлії СТЬОПОЧКІНІЙ, завідувачу відділенням.
   Приємним і чутливим був супровід концертної програми, що підготували голова студентської профспілки та викладачі музичних дисциплін.