ВІД БАНДУРИ ДО ЦИМБАЛ

Українська пісня та музика є частиною всесвітнього культурного надбання. Саме тому, з метою підвищення загальнокультурного рівня здобувачів освіти, знайомства з красою різних видів мистецтва і тенденцій їх розвитку в Україні в рамках Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Від бандури до цимбал» студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва взяли участь у цьому цікавому та креативному конкурсі.
   Мета цих інтелектуально-музичних змагань – підтримати усіх, хто цікавиться культурою України, поповнити свої знання про музичні інструменти українського народу. Завдяки популяризації фольклорної музики, в наш час багато народних інструментів можна почути на записах сучасних виконавців. Молодь знає, як вони звучать, завдяки таким виконавцям, як KAZKA, Onuka, Джамала, Аліна Паш та багато інших. Цей конкурс допоміг дізнатися про народну музику, дозволив побачити та почути найцікавіші музичні інструменти.
   Студенти нашого коледжу долучились до цікавого інтелектуального змагання. Вітаємо переможців!
   Диплом І ступеня – Чокнадій Анастасія (4-Є), Ільчишин Ірина (4-Є), Гнип Тетяна (3-Є), Тищенко Богдан (3-А).
   Диплом ІІ ступеня – Капіна Софія (3-Є), Дзиціна Людмила (3-Є), Ткачова Євгенія (3-Є), Стрельникова Оксана (3-А).
   Диплом ІІІ ступеня – Гурєєва Дарина (4-Є), Школа Вікторія (3-Є), Січкар Яна (3-А), Костюк Ярослава (3-А)
   До участі у конкурсі студентів залучили викладачі музичних дисциплін Яна Чурочкіна та Олександр Хандурін.
   Наші вітання та найкращі побажання учасникам конкурсу!
   Творчого натхнення та нових перемог!

Викладачі музичних дисциплін Яна ЧУРОЧКІНА та Олександр ХАНДУРІН